Fenerbahçe Spor Okulu "yaza merhaba" dedi

Bolu 'da Futbol ve yüzme branşlarında hizmet veren Fenerbahçe Spor Okulu yaza merhaba dedi.

 Fenerbahçe Spor Okulu

Geçen sene Bolu'da faaliyete geçen ve genç yetenekler arayan Fenerbahçe Spor Kulübü Yaz Spor Okulları’nda kayıtlar devam ediyor. Her yıl çok sayıda başvurunun yapıldığı ve birçok öğrencinin spor yapmak için tercih ettiği Fenerbahçe Spor Okulları’nda bu yıl 2 branşta eğitim veriliyor. Kalıcı konutlarda üstü açık halı sahada yaza merhaba diyen Fenerbahçe Spor Okulu bu yıl ki yaz etkinliklerine devam ediyor. İddialı olduklarını belirten Tesis Müdürü Bülent Soysal, tecrübeli antrenör eşliğinde kapsamlı kulüp seçmelerine katılacaklarını söyledi.

Fenerbahçe yaz okulu olarak geçen seneden beri hizmet verdiklerini söyleyen Tesis müdürü Bülent Soysal Fenerbahçe spor kulübü ile organize şekilde çalıştıklarını söyledi. Soysal; “Fenerbahçe Spor Kulübü Spor Okulları olarak; en önemli ve değerli varlığımız olan çocuklarımızın zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmak bizlere büyük mutluluk vermektedir” şeklinde konuştu.

“Gelişen ve değişen dünya yapısı ile Fenerbahçe Spor Okulu olarak biz de bu değişimin bir parçası olmuş bulunmaktayız” diyen Soysal sözlerini şöyle sonlandırdı; “Sporun ve sporcunun her daim yanında olan kulübümüzde yetiştirmekte olduğumuz sporcu adaylarına profesyonel sporun gereklerini öğretmeyi bir ilke olarak kabul ediyoruz. Tüm genç sporcu adaylarını, Fenerbahçe Spor Kulübü farkı ile eğitim almaları için aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız. Yüzme branşında 8, futbolda ise 8 toplam 16 uzman hoca kadromuzla hizmet vermeye devam ediyoruz. Şu an Futbol okulunda 70 öğrenciye hizmet verirken yüzmede ise 170 öğrenci sayımız var. Öğrencilerimiz servis ile evinden alınıp antrenmanlar bitiminde servis ile eve bırakılmaktadır. Fenerbahçe spor okulları bünyesinde yaz kayıtlarımız hızla devam ediyor. Kayıtlarımıza 5 yaşından itibaren her yaştaki çocuklarımızı almaya devam ediyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2015, 12:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128