Fenerbahçeliler Derneğinden Anlamlı Hediye

Son dönemlerde Fenerbahçe Kulübü’nün yaşadığı sıkıntılar sonrası tek yürek olan sarı lacivertli takımın taraftarları, sosyal faaliyetlerini de sürdürmeye devam ediyor.   Bolu’da...

Fenerbahçeliler Derneğinden Anlamlı Hediye

Son dönemlerde Fenerbahçe Kulübü’nün yaşadığı sıkıntılar sonrası tek yürek olan sarı lacivertli takımın taraftarları, sosyal faaliyetlerini de sürdürmeye devam ediyor.

 

Bolu’da yaşayan ve fanatik Fenerbahçeli olan 52 yaşındaki kanser hastası Fatma Cantürk’e, Bolu Fenerbahçeliler Derneği tarafından sürpriz bir gece hazırlandı. Dernek Başkanı Selçuk Zorlu ve üyeler, Fatma Cantürk’ün Fenerbahçeli olduğunu öğrenince evinde ziyaret etti. Ziyarette ilginç gelişmeler yaşandı. Fatma Cantürk, evinde saksıda beslediği 11 çiçeğe Fenerbahçeli futbolcuların ismini verdi. Çiçeklere futbolcu ismiyle seslenen kadının fanatik bir taraftar olduğunu öğrenen dernek yönetimi hemen harekete geçti. Kanser hastası kadın için sürpriz bir gece hazırlandı. Fatma Cantürk her şeyden habersiz derneğe davet edildi.

 Bolu Fenerbahçeliler Derneği’ne gelen Fatma Cantürk’e, Brezilyalı yıldız Alex de Souza’nın resmi karşılaşmalarda giydiği orijinal imzalı forması hediye edildi. Sürpriz karşısında gözleri dolan Fatma Cantürk, kendisine sürprizi hazırlayan dernek yöneticilerine teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128