Fenerbahçelilerden Boluspor yönetimine ziyaret

Bolu Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Selçuk Zorlu ve yönetim kurulu, Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulunurken, Çarıkçı'ya 14 numaralı ve üzerinde isminin yazdığı Fenerbahçe forması hediye edildi.

 Fenerbahçelilerden Boluspor yönetimine ziyaret

Haber: Volkan YILMAZ

Bolu Fenerbahçeliler Derneği'nden Boluspor yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. Boluspor'un Karaçayır'daki tesislerinde bir araya gelen iki yönetim görüşmesinde ilk sözü alan Bolu Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Selçuk Zorlu "Seçilmiş olduğunuz görevde başarılar diliyorum. Bolumuzda İzzet Baysal'dan sonra en büyük marka değerimiz olan Bolusporumuzdur. Bundan önceki başkanlarımıza destek olduğumuz gibi inşallah size ve yönetiminizede Bolu Fenerbahçeliler Derneği olarak destek vermeye hazırız. Tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına size yeni sezonda başarılar diliyorum. Allah utandırmasın. Çeyrek asırdır beklenen bir Süper Lig özlemi var. Bolu'da halkıyla, şehriyle, takımıyla artık Süper Lig'de görmek istiyoruz. İnşallah bu özlemi bu sene gidereceğimizi temenni ediyorum. Bizde başta Fenerbahçemiz olmak üzere diğer bütün takımları misafir etmek, ağırlamak, mücadele etmek temennimiz. Kazasız, sakatlıksız hayırlı bir sezon geçirmenizi temenni ediyorum." şeklinde konuştu.

"Bu takımı lige çıkarmak için her türlü fedakarlığı yapacağız"

Bolu Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Selçuk Zorlu'nun açıklamasının ardından söz alan Boluspor Kulübü yönetimi Başkanı Necip Çarıkçı ziyaretten dolayı kendilerine teşekkürlerini iletirken, Boluspor'un ve Bolu halkının Süper Lig özlemini bitirebilmek adına her türlü fedakarlığı yapacaklarını dile getirdi. Çarıkçı açıklamasında " Bolu'da insanların müthiş bir şekilde Boluspor'dan beklentisi var. Çoğu şehirlerde bu heyecan yok ama Bolu halkı yaklaşık 25 yıldır bu özlem içerisinde. Daha önceki yıllarda şampiyonluklar yaşadık, play-off oynadık ama eksik kalan tek şey Süper Lig. Bugün 60-70 yaşında insanlar bile bunu özlem ile istiyorlar. Geçmişte Boluspor 21 sene Süper Lig'de kalmış. Bu konuda 3 yıllık bir plan yaptık. Bu 3 yıl içerisinde bu takımı lige çıkarmak için her türlü fedakarlığı yapacağız. Bütün Bolu'daki esnaftan, iş adamlarından, sizlerden destek alacağız. Ama şunu hep gururla söylüyorum. Boluspor bugünlere gelmişse Özellikle orta ölçek esnafımızdan Allah razı olsun. Belki 150-160 kişiye gittik. Herkeste Boluspor sevgisi var. Ekonomimiz çok düzgün olmamasına rağmen hiç kimse bizi boş çevirmedi. Aksine rakamsal boyutta bir fazla vermeye çalışıyor. Sırf Boluspor bir yere gelsin diye. Bu anlamda ben başta Bolu'daki esnafımıza, iş adamlarımıza teşekkür ediyorum. Tabii Boluspor hepimizin. Stad projesi konusunda çok istekliyiz. Bu konudada başta Belediye Başkanımız, Vekillerimiz, Bakan Yardımcılarımız ile birlikte Bakan ile görüşeceğiz. Bu konuda çok çalışacağız. Bir kaç sene içerisinde Bolu'da Süper Lig maçı izletmek istiyoruz. Tesis konusunda da çalışmalarımız devam edecek. Bu sene için Fenerbahçe ile bir maç düşündük. Hasan Çetinkaya kardeşimiz ile bir görüşmemiz oldu. Ama hem bizim hem Fenerbahçe'nin programı uymadığı için yapamadık. Gelecek senelerde Fenerbahçe ile tekrar maç yapmak isteriz. Sizlerle birlikte Aziz Yıldırım Başkan'ın yanına gidip projelerimizi konuşuruz. Sizlerden de destek istiyoruz. Deplasmanlar da beraber gideceğiz. Boluspor Bolu'nun takımı. Kulübün kapısı size açık. Ne yapmamız gerekiyorsa hep beraber Boluspor'u ayağa kaldıralım. Geldiğiniz için çok teşekkür ederim" dedi.

Bolu Fenerbahçeliler Derneği üyelerinin ricası üzerine oyuncumuz Andre Santos'ta ziyarete katılarak Bolu Fenerbahçeliler Derneği Selçuk Zorlu ve yönetim kurulu üyeleri ile tanışırken, hatıra fotoğrafı çektirildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2016, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128