Ferhat ve Atacan Gözyaşlarını tutamadı

Golcü oyuncu Ferhat Kiraz ve tecrübeli eldiven Atacan Öztürk, Kasımpaşa maçının ardından soyunma odasında göz yaşlarına hakim olamadılar. Topun bir türlü kaleye girmemesinin siniriyle gözyaşlarına...

Ferhat ve Atacan Gözyaşlarını tutamadı

Golcü oyuncu Ferhat Kiraz ve tecrübeli eldiven Atacan Öztürk, Kasımpaşa maçının ardından soyunma odasında göz yaşlarına hakim olamadılar. Topun bir türlü kaleye girmemesinin siniriyle gözyaşlarına boğulan tecrübeli oyuncuları yöneticiler teselli etti.

 

Haftalardır gol atamayan Boluspor'un golcüsü Ferhat Kiraz Kasımpaşa maçında da iyi futbol oynanmasına rağmen topun bir türlü kaleye girmemesinden dolayı gözyaşlarına boğuldu. Maç içinde birçok pozisyon bulan ve bu atakların çizgiden çevrilmesinden sonra mağlubiyeti hazmedemeyen Ferhat, soyunma odasında hüngür hüngür ağladı. Bu sırada soyunma odasına giren Bolusporlu yöneticiler, Ferhat'ın yanına giderek teselli ettiler.

Kaptanda göz yaşlarına hakim olamadı

Öte yandan takımın istediği sonuçları alamamasına karşın en iyi sezonlarından birini geçiren kaleci Atacan'da maç sonu gözyaşlarına hakim olamadı. Maçın bitiş düdüğü ile birlikte soyunma odasına koşarak giden Atacan'ın da ağladığı mağlubiyete çok üzüldüğü öğrenildi.

Öte yandan soyunma odasında adeta ölüm sessizliği yaşanırken, futbolcuların başkan Çarıkcı'nın ziyaretinden sonra kalan 9 maç için sahada en iyi savaşı verecekleri için birbirlerine söz verdikleri öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128