Fikstür 25 Aralık’ta çekilecek

Bolu'daki özel ve resmi kurum çalışanlarının birbirleri ile kaynaşmalarını, iyi ilişkiler kurmalarını sağlamak, spor yapmalarını teşvik etmek amacıyla düzenlenen Arçelik Büyük Erkekler Voleybol ve Basketbol...

Fikstür 25 Aralık’ta çekilecek

Bolu'daki özel ve resmi kurum çalışanlarının birbirleri ile kaynaşmalarını, iyi ilişkiler kurmalarını sağlamak, spor yapmalarını teşvik etmek amacıyla düzenlenen Arçelik Büyük Erkekler Voleybol ve Basketbol Ligleri’nin tanıtım toplantısı dün yapıldı. Ligin fikstür çekimi 25 Aralık’ta gerçekleşecek.

 

Arçelik ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen müesseseler arası Büyük Erkekler Voleybol ve Basketbol Ligi’nin tanıtım toplantısı dün saat 16.30’da 17 Temmuz Spor Salonu Ali Karasu Toplantı Salonu’nda gerçekleşti. 18 takımın katılacağı açıklanan ligde, 16 takımın durumu kesinleşti. Arçelik A.Ş., Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve takım temsilcilerinin hazır bulunduğu ligin tanıtım toplantısında lige bu yıl katılımın yüksek olmasından dolayı 4 grup oluşacağı ve her gruba 1’er seribaşı takım dağıtılacağı belirtilirken, fikstürün 25 Aralık Salı günü saat 16.30’da Arçelik AŞ Sosyal Tesisleri’ne çekileceği ifade edildi. Ligde gruplarda her takım birbiriyle 1 kez karşılaşacak ve ilk 2 sırayı alan takımlar çeyrek finale çıkacak. Turnuvada bu yıl Bolu spor basını da bir takımla yer alarak lige renk katacak. Bolu spor basının Ortaklar Restaurant sponsorluğu ile ligde yer alacağı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124