Filenin Sultanları ilk hazırlık maçına çıkıyor

2014-2015 sezonu hazırlıklarını Bolu’da devam eden Bolu Belediyespor Bayan Voleybol takımı ilk hazırlık maçını Cuma günü oynayacak. Yeşil-beyazlı temsilcimiz Cuma günü saat 16:00’da 17 Temmuz Spor Salonunda Hendekspor ile karşı karşıya gelecek.

 Filenin Sultanları ilk hazırlık maçına çıkıyor

Haber: Hamza TÜRDÜ

Hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Bolu Belediyespor Bayan Voleybol takımı yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde ilk hazırlık maçını Cuma günü oynayacak. Yaklaşık 1,5 aydan buyana hazırlıklarını Bolu’da devam eden yeşil-beyazlı temsilcimiz 12 Eylül Cuma günü saat 16:00’da 17 Temmuz Spor salonunda Hendekspor ile karşı karşıya gelecek.

EKSİLERİMİZİ VE ARTILARIMIZI GÖRECEĞİZ

Cuma günü oynanacak olan Hendekspor maçı öncesi gazetemize açıklamalarda bulunan Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Şube Başkanı Gökhan Yaman “Sizlerinde bildiği gibi yaklaşık 1,5 aydır çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Takımımızda arkadaşlık üst seviyede. Genç ve tecrübeli bir kadroya sahibimiz. Bunun neticesinde de hedefimizi 2014-2015 sezonunda şampiyonluk olarak belirledik. Yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde ilk hazırlık maçımızı Cuma günü saat 16:00’da 17 Temmuz Spor salonunda oynayacağız. Oynayacağımız bu hazırlık maçında hem eksiklerimizi hemde artılarımızı görme fırsatı bulacağız. Bunun neticesinde de hocamızın vereceği rapor doğrultusunda transferi ya kapatacağız yada eksik bölgelerimize transfer yapacağız. Lig başlayana kadar oynayabildiğimiz kadar hazırlık maçı oynamak istiyoruz. Cuma günü oynayacağımız hazırlık maçına tüm Bolu sporseverleri 17 Temmuz Spor salonuna bekliyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2014, 17:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER