Filenin Sultanları Öğrencilerle bir araya geldi

Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımı oyuncuları Mevlana Ortaokulu öğrencileri ile bir araya geldi. Mevlana Ortaokulu’nun daveti üzerine giden sporcular öğrenciler ile keyifli saatler geçirdi.   İlk olarak okul...

Filenin Sultanları Öğrencilerle bir araya geldi

Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımı oyuncuları Mevlana Ortaokulu öğrencileri ile bir araya geldi. Mevlana Ortaokulu’nun daveti üzerine giden sporcular öğrenciler ile keyifli saatler geçirdi.

 

İlk olarak okul bahçesindeki anasınıfı öğrencileri ile vakit geçiren sporcular daha sonra orta okul öğrencileri ile kısa süreli voleybol maçı yaptılar. Konferans salonuna geçen sporcular onları orda bekleyen öğrenciler ile yaklaşık 1 saat keyifli bir sohbet yaptılar. Öğrencilerin aşırı ilgisinden oldukça memnun kalan sporcular önce kendilerini tanıttılar, ardından çocukların sorularını cevapladılar. Aynı okulda Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görev yapan takım Antrenörü Hamit Özdamar öğrencilere sporu sevdirmek ve spor ile eğitimin bir arada yürütülebileceğini göstermek için böyle bir buluşmayı gerçekleştirdiklerini belirtti. Söyleşi sonunda takım Kaptanı Esra Köksalan okul yöneticilerine yapılan davet ve gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ederek sporcuların imzasının bulunduğu voleybol topunu Müdür Yardımcısı Dursun Yenin’e hediye etti. Son olarak öğrencilere imza dağıtan sporcular yapılan ikramdan sonra keyifli bir şekilde okuldan ayrıldılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124