Final Biletleri Sahiplerini Buldu

Okul sporları kapsamında Bolu'nun ev sahipliği yaptığı Voleybol Gençler A Yarı Final Müsabakaları sona erdi. Kızlarda; İstanbul Özel Sarıyer Doğa Anadolu Lisesi ile Bursa Özel Büke Anadolu Lisesi erkeklerde ise İstanbul Özel Bostancı Doğa Anadolu Lisesi ile Nevşehir Ürgüp Kılıçarslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımları final biletini kaptı.

 Final Biletleri Sahiplerini Buldu

Haber: Volkan YILMAZ

Okul sporları kapsamında Bolu’da ev sahipliği yaptığımız Voleybol Gençler A Yarı Final Müsabakaları sona erdi. Kızlarda 8 erkeklerde 7 olmak üzere toplamda 15 farklı okul takımının mücadele ettiği ve sporcu antrenör, idareci ve izleyiciyi olarak yaklaşık 270 kişinin katılımıyla 24-27 Nisan 2016 tarihleri arasında, 17 Temmuz Spor Salonu ile Karaçayır Spor Salonunda düzenlenen organizasyonunun ardından kızlarda; İstanbul Özel Sarıyer Doğa Anadolu Lisesi ile Bursa Özel Büke Anadolu Lisesi, erkeklerde; İstanbul Özel Bostancı Doğa Anadolu Lisesi ile Nevşehir Ürgüp Kılıçarslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımları 20-24 Mayıs 2016 tarihleri arasında Nevşehir’de yapılacak Türkiye Birinciliğine katılmaya hak kazandılar.

Karaçayır Spor Salonunda oynanan erkek müsabakalarında ve 17 Temmuz Spor Salonunda oynanan bayan müsabakalarında, son gün rakiplerini yenerek final bileti alan okul takımlarına ödülleri Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Sadettin Evren, Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdür Vekili Ramazan Demir ve Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Müdür Vekili Muzaffer Akdoğan tarafından verildi. Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak, Türkiye Birinciliği müsabakalarına katılmaya hak kazanan tüm okul takımlarını kutluyor ve başarılar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2016, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128