Final Lisesi çok farklı

Bolu okullar arası genç erkekler basketbol mücadelesinde 17 Temmuz Spor salonunda karşılaşan Bolu Özel Final Temel Lisesi rakibi Emine Mehmet Baysal Lisesi’ni çok farklı geçti 91-31

Final Lisesi çok farklı

HABER: Gönül Olutürk

Karşılaşmaya Final Temel Lisesi Samed Çoban, Onur Özcan, Turgay Yiğit Özmen, Metehan Gündüz, Yusuf Demirci, Tunahan İnal kadrosu ile başlarken takımın başında Tuğrul Çiçek ile çıktı. Emine Mehmet Baysal Anadolu Lisesi ise maça Furkan Çağlar Ergün, Enes Çolakvermiş, Enes Özcan, Hamza Karakaya, Berkay Koç, Utku Ulusoy, İsmail Kızılöz, Mert Kilitci, Berk Sönmez, Yalın Kılıç, Kerem İnceayan, Tahsin Ekincikli kadrosu ile başladı.

Karşılaşmanın ilk periyodundan itibaren rakibe üstünlüğünü kabul ettiren Final Lisesi her periyotta farkı arttırarak ilk devreyi 41-15 üstünlükle kapattı.

3. Periyoda da hızlı başlayan Final Lisesi maç boyu üstünlüğünü korudu ve farkı maç sonunda 60 sayıya kadar çıkartarak maçtan 91-31 galip ayrılan taraf oldu. Tribünlerin renk kattığı maçta görsel şovlar ve pankartlar vardı. Final Lisesinin taraftarı maç boyunca coşkulu bir şekilde takımlarını destekledi ve gelen galibiyetle takımı tribünlere çağırarak tezahürata devam etti.

Bolu Final Temel Lisesi cuma günüde Bolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni 70-10 gibi farklı bir skorla yenmişti. Galibiyet serisini iki maçta da farklı skorlarla devam ettiren ekip bu yıl iddiasını ortaya koymuş oldu.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2016, 13:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128