Finalin adı 100.Yıl-Güzelce

Gerede Belediyesi’nin 28. sini düzenlediği ve bu sene değişen eğitim sistemiyle birlikte Ortaokullar arası düzenlenen ve “Sigaraya Hayır Projesi” ile de desteklenen 28. Ortaokullar arası futbol turnuvasında finale çıkan takımlar belli oldu.

 Finalin adı 100.Yıl-Güzelce

A ve B grubu olmak üzere iki gruptan toplam 6 Ortaokulun katıldığı turnuvada, A grubunda yer alan ve S.M.Dayıoğlu Ortaokulu ve M.Z. Güzelce Ortaokulu, B grubunda yer alan, M.H. Çevikoğlu Ortaokulu ve 100.Yıl Ortaokulu yarı finale yükselen takımlar oldu. Yarı final maçlarında, S.M.Dayıoğlu Ortaokulu, 100.Yıl Ortaokulu ile eşleşirken, M.H. Çevikoğlu Ortaokulu, M.Z. Güzelce Ortaokuluyla eşleşti. Sporseverlerin ve okullarını desteklemeye gelen öğrencilerin yaptığı tezahüratlarla güzel görüntülerin yaşandığı yarı final karşılaşmalarında, 100.Yıl Ortaokulu, S.M.Dayıoğlu Ortaokulunu 4-1, M.Z. Güzelce Ortaokulu,  M.H. Çevikoğlu Ortaokulunu 1-0 mağlup ederek finale yükselen takımlar oldu.

ŞAMPİYONLUK MAÇI SAAT 15:30’DA

3. lük-4. lük maçları Esentepe Futbol Sahasında bugün saat 14:00’de S.M. Dayıoğlu Ortaokulu-M.H. Çevikoğlu Ortaokulu arasında, saat 15:30’da ise Turnuvanın şampiyonu olmak için 100.Yıl Ortaokulu-M.Z. Güzelce Ortaokulları futbol takımları ter dökecekler. Karşılaşmaların bitiminde kupa ve madalya töreni gerçekleştirilecek.

SİGARAYA HAYIR DİYEREK MAÇ YAPTILAR

Gerede Kaymakamlığı-Gerede Belediyesi ve TAPDK tarafından yürütülen Sigaraya Hayır Projesi kapsamında bütün takımlara sigaraya hayır yazılı takım formaları yaptırıldı. Çocuklar bir yandan yeşil sahada futbol oynamanın keyfini yaşadı diğer yandan bütün taraftarlara mesaj verdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2013, 19:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124