FRANSA'DA BOLU’YU VE BOLUSPOR'U ANLATTI!

Geçen yıl sezon başında Boluspor'a transfer olarak kötü geçen bir yılda en iyilerden olan Landry ligin bitmesi ile ülkesine giderek tatilini Fransa'da geçirdi. Genç oyuncu ülkesinde Bolu'yu ve Boluspor'u...

FRANSA'DA BOLU’YU VE BOLUSPOR'U ANLATTI!

Geçen yıl sezon başında Boluspor'a transfer olarak kötü geçen bir yılda en iyilerden olan Landry ligin bitmesi ile ülkesine giderek tatilini Fransa'da geçirdi. Genç oyuncu ülkesinde Bolu'yu ve Boluspor'u öyle bir anlattı ki, siyahi oyuncumuz adeta Bolu sevdalısı çıktı.

 

Ekibimize geçtiğimiz yıl katılan Landry Matondo o sezonun en başarılı oyuncuları arasında yer almıştı. Kendisinin iyi bir dönem geçirmesinin ardından yeniden kırmızı beyazlı takımımızda kalması için rapor verilen Landry, son oynanan Kartalspor maçının ardından tatilini geçirmek üzere ülkesi Fransa'ya gitti. Yaklaşık 1 buçuk ay ailesi ile birlikte tatilini geçiren Landry, bu sürede yakınlarına, oradaki futbolcu arkadaşlarına, hem Boluspor'u hem ekibimizin kulüp yapısını ve Bolu'yu anlattı. Fransa'da Bolunun adeta tanıtım elçiliğini yapan Landry, kendisi gibi Fransa'da oturan Adanaspor'un yabancı oyuncuları Mbilla Etame ve Marc Mbamba'ya da ilimizi ve Boluspor'u anlattığı öğrenildi.

Bolu'yu çok sevdiğini belirten Landry, kırmızı beyazlı ekiple süper ligde de forma giymek istediğini belirtti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER