Futbolculara psikolojik destek

Kırmızı-beyazlı temsilcimiz Boluspor, Ligde aldığı kötü sonuçlar sonrası bozulan moralleri psikolog desteğiyle aşmaya çalışıyor. Zorlu Manisaspor maçı öncesi oyuncular tek, tek terapiden geçiyor.   Özel...

Futbolculara psikolojik destek

Kırmızı-beyazlı temsilcimiz Boluspor, Ligde aldığı kötü sonuçlar sonrası bozulan moralleri psikolog desteğiyle aşmaya çalışıyor. Zorlu Manisaspor maçı öncesi oyuncular tek, tek terapiden geçiyor.

 

Özel Haber: Hamza Türdü

Lige büyük umutlarla başlayan ve flaş transferleriyle spor camiasında büyük yankı uyandıran Boluspor, üst üste alınan mağlubiyetler sonrası bozulan moralleri düzeltmeye çalışıyor. Ligde 13.sırada bulunan ve istenilen başarıyı şuana kadar yakalayamayan kırmızı-beyazlı futbolculara tesislerde psikolojik destek seansları başladı. Bu hafta kritik bir haftadan geçecek olan kırmızı-beyazlı futbolcuları dün akşam tesislerde psikolog tarafından özgüvenlerini tekrardan kazanmaları için slaytlar eşliğinde tek, tek terapi altına alındı. Futbolcular bir dizi testlerden geçtikten sonra sohbet ortamında kendilerini ifade ettiler.

Manisaspor maçı hem teknik heyet ve futbolcular için bir dönüm maçı görülmesi sonucu böyle bir desteğin verildiği gelen bilgiler arasında.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128