banner120

Futbolda Halilnom fırtınası

Bolu genelinde 10 gün önce başlayan Ortaokullar arası futbol maçları büyük bir heyecana sahne oluyor. İlçemizi Bolu’da başarı ile temsil eden Halil Nom Ortaokulu D Grubu’nda şuana kadar yaptığı 3 maçı...

Futbolda Halilnom fırtınası

Bolu genelinde 10 gün önce başlayan Ortaokullar arası futbol maçları büyük bir heyecana sahne oluyor. İlçemizi Bolu’da başarı ile temsil eden Halil Nom Ortaokulu D Grubu’nda şuana kadar yaptığı 3 maçı kazanarak ilçemiz Gerede’yi başarı ile temsil etmeye devam ediyor.

 

Halil Nom Ortaokulu ilk maçında Mudurnu Dumlupınar Orta Okulunu 5-1, ikinci maçında geçen yılın finalisti Köroğlu Orta Okulu’nu penaltılarda 6-5, üçüncü maçında ise Yeniçağa Mehmet Çelik Orta Okulu’nu 3-1 yenerek maçların bitmesine 2 maç kala grup 1’incisi olarak 2.tura çıkmayı garantiledi. Şubat ayında E Grubu 2.si ile karşılaşacak olan Halil Nom Orta Okulunun amacı, kalan 2 maçı da kazanarak Ankara’da yapılacak finallerde Bolu İlini temsil etmek. Halil Nom’lu öğrenciler maç dönüşü İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Camcı’yı da makamında ziyaret ederek sevinçlerini paylaştılar.

Halil Nom Orta Okulu bilindiği gibi, Geredespor futbolcularından Nazif, Gökhan ve İsmail Sağ’ı, Boluspor altyapısındaki Mustafa Eymür’ü ve Gençlerbirliği Altyapısındaki Mustafa Coşkun’u yetiştirerek Türk futboluna kazandırmıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124