Futsal'da Canip Baysal farkı

Pazartesi günü Düzce 18 Temmuz Stadyumunda başlayan Futsal Grup Müsabakaları 8 Mart Perşembe gününe kadar devam edecek. Erkeklerde 12 Futsal takımı yarışacakken kızlarda ise 8 Futsal takımı mücadele edecek.   Genç...

Futsal'da Canip Baysal farkı

Pazartesi günü Düzce 18 Temmuz Stadyumunda başlayan Futsal Grup Müsabakaları 8 Mart Perşembe gününe kadar devam edecek. Erkeklerde 12 Futsal takımı yarışacakken kızlarda ise 8 Futsal takımı mücadele edecek.

 

Genç Kızlar ve Erkekler Futsal grup müsabakalarının açılışı erkekler kategorisinde Düzce Arsal Anadolu Lisesi ile Bolu Canip Baysal Lisesi arasında oynanan karşılaşma ile oldu. Oldukça çekişmeli geçen mücadeleden Bolu Canip Baysal Lisesi 9-4 skorla ayrıldı. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri kapsamında Türkiye genelinde Genç Kızlar ve Erkekler Futsal grup müsabakalarının ilk gün karşılaşmaları Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 18 Temmuz Spor Salonunda tamamlandı.

Okul Sporları Futsal Gençler Kız ve Erkek kategorisi grup yarışmaları Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 18 Temmuz Spor Salonunda başladı. İlk gün heyecanıyla tüm sporcular rakiplerini tanımak için salonu doldururken çekişmeli müsabakalar yaşandı.

Günün ikinci müsabakasında Çorum Cumhuriyet Lisesi Çankırı Teknik ve Eml'yi 8-7 yenmeyi başardı.

Bilecik Ertuğrul Gazi Lisesi Yalova TML'ye 12-1 yenilerek direnç gösteremedi.

Erkekler futsal grup müsabakalarında günün son karşılaşmasında Zonguldak Ereğli İmam Hatip Lisesi Eskişehir Atatürk Teknik Eml'ye 6-4 mağlup oldu.

Futsal Kızlar kategorisinin açılış maçında Bilecik Ertuğrul Gazi Lisesi Çanakkale Gelibolu TML'ye 4-3 yenildi.

İkinci müsabakada ise Edirne Kız Teknik Anadolu Meslek Lisesi, Düzce Zübeyde Hanım TML'yi 10-7 mağlup etti.

Sakarya Hacı Zehra Akkoç Kız Lisesi Yalova TML'yi 8-3 yenerek şansını yükseltti.

Günün son müsabakasında ise Bursa Orhangazi ÇPL Zonguldak Kız Meslek Lisesini 15-3 yenerek averaj sağladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128