Galatasaray’da Girişimlerde bulundu

Boluspor'un un U18 takımıyla maç yapmak üzere sarı kırmızılı takımla birlikte Bolu'ya gelen Galatasaray Spor Kulübü İdari İşler Yöneticisi Taşkın Çakmaklı, Bolu Valisi İbrahim Özçimen'in ziyaret...

Galatasaray’da Girişimlerde bulundu

Boluspor'un un U18 takımıyla maç yapmak üzere sarı kırmızılı takımla birlikte Bolu'ya gelen Galatasaray Spor Kulübü İdari İşler Yöneticisi Taşkın Çakmaklı, Bolu Valisi İbrahim Özçimen'in ziyaret etti.

 

Boluspor U18 takımı ile maç yapmak için takımla birlikte kente gelen Çakmaklı ile U18 Futbol Takımı Teknik Direktörü Zafer Koç Bolu Valisi İbrahim Özçimen'i makamında ziyaret etti.  Ziyaretin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Bolu'nun spor turizmi açısından önemli bir yere gelmesi için çok gayret gösterdiklerini belirterek, “Çalışmalarımız devam ediyor. Yıl içinde çok sayıda futbol ve basketbol takımını ilimizde ağırlıyoruz. Beşiktaş Bolu'ya tesis yapmak için girişimlerde bulundu. Galatasaray'ın da bundan geri durmasını istemiyoruz” diye konuştu.

BOLU BİLDİĞİMİZ BİR BÖLGE

Çakmaklı da basın mensuplarının Bolu'ya tesis yapılması yönünde çalışma olup olmadığı yönündeki sorusuna, tesisle ilgili bir çalışma yaptıklarını belirterek, incelemelerin bir rapor olarak Galatasaray yönetimine sunulacağını ifade etti. Çakmaklı, “İnşallah olacak, düşünüyoruz. Yani tesis konusunu yöneticilerimize açacağız. Gördük, beğendik, zaten bildiğimiz bir bölge. İnşallah yöneticilerimizde olumlu bir sonuçla buraya bir tesis kuracak diye düşünüyorum” dedi.

Çakmaklı daha sonra, Vali Özçimen'e Galatasaray forması hediye edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128