Gazetecilerden Abdullah Abat’a destek

Boluspor kulüp başkanı Abdullah Abat, önceki akşam Bolu Gazeteciler Cemiyetinde gazetecilerle bir araya geldi. Sohbet ortamında geçen toplantıda Başkan Abat, tüm gazetecilerden Boluspor için destek istedi.   Bolu...

Gazetecilerden Abdullah Abat’a destek

Boluspor kulüp başkanı Abdullah Abat, önceki akşam Bolu Gazeteciler Cemiyetinde gazetecilerle bir araya geldi. Sohbet ortamında geçen toplantıda Başkan Abat, tüm gazetecilerden Boluspor için destek istedi.

 

Bolu Gazeteciler Cemiyetinde önceki akşam gazeteciler bir araya gelen Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat, tüm gazetecilerden Boluspor için destek istedi. Sohbet ortamında geçen toplantıda bir konuşma yapan Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Caner Güngör “Öncelikle bizleri kırmayarak buraya geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Boluspor’umuzun zor bir dönemden geçtiğini biliyoruz. Tüm arkadaşlarımızda bunun bilincinde. Bizler gazeteciler olarak sizin arkanızdayız. Bunu bilmenizi istiyoruz” dedi.

Boluspor kulüp başkanı Abdullah Abat ise yaptığı konuşmada “Öncelikle bizlerin yanında olduğunuz için teşekkür ediyorum. Sizler burada olmaktan son derece mutluyum. Ama sizlerden bir istediğim ve ricam olacak. Lütfen biraz bizlere ve oyunculara destek olalım. Zor bir dönem geçirdik. Oğuz Çetin hocamızla birlikte yeni bir sayfa açtık. İnşallah güzel günler bizleri bekliyor. Sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Birlik ve beraberlik içersinde olursak Boluspor başarılı olacaktır” dedi.    

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124