Gaziantep BB’ye 3 puan için geliyor!

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Başkanı Ünsal Göksen, puan kayıplarına Boluspor karşısında son vererek ligde yeniden çıkış yakalamak istediklerini söyledi.   Takım olarak kolej havasında olduklarını...

Gaziantep BB’ye 3 puan için geliyor!

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Başkanı Ünsal Göksen, puan kayıplarına Boluspor karşısında son vererek ligde yeniden çıkış yakalamak istediklerini söyledi.

 

Takım olarak kolej havasında olduklarını belirten Göksen, futbolcuların alt sıralardaki takımlara karşı motivasyon eksikliğinden dolayı puan kayıpları yaşadıklarını söyledi.

"İstediğimiz Çıkışı Yakalayamadık"

İkinci yarı öncesi iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini söyleyen Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Başkanı Ünsal Göksen, "Ondan sonra oynadığımız maçlarda istediğimiz çıkışı yakalayamadık. Galiba bu Büyükşehir Belediyespor'un geçmiş senelerden süre gelen bir hastalığı. Ligin altındaki takımlarla oynadığı maçlarda nedense mantalite olarak futbolcularımız kendini o maça hazırlayamıyor. Bunun da bir mağlubiyet ve beraberlikle en büyük sıkıntısını yaşadık" dedi.

"Küçük Görürseniz Bedelini Ağır Ödersiniz"

"1 hafta önce Rizespor gibi ligin üst sıralarda bulunan takımına 3 atıyorsunuz" diyen Göksen, "1 hafta sonra ligde hiç galibiyeti olmayan Güngören Belediyespor'a 2–0 mağlup oluyorsunuz. Tabi burada Güngören Belediyespor'u küçümsemek için bu lafı söylemiyorum. Aslanlar gibi çıktılar çok net bir galibiyet aldılar. Ama burada futbolcuların aynaya bakıp, şapkasını önüne koyup düşünmesi gerekiyor. Futbol sahada oynanıyor masa başında kazanılmıyor. Siz puan cetveline bakıp da ligin 7 puanı olan takımını "çok rahat farklı yenerim" derseniz bunun bedelini çok ağır ödersiniz. Çocuklar da bunlardan ders aldı. Onun için yeni bir çıkış yakalamak istiyoruz. Bunun da Boluspor maçı olacağına inanıyorum. Bu maçtan futbolcularımın 3 puanla döneceğine inanıyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128