Geçmiş olsun Levent Altan

Boluspor Basketbol Takımı'nın tecrübeli oyuncusu Levent Altan, geçtiğimiz gün dizinden ameliyat olmuştu. Durumu her geçen gün daha iyiye giden Altan'ın en geç 2 hafta sonra takıma katılması bekleniyor.   Sezon...

Geçmiş olsun Levent Altan

Boluspor Basketbol Takımı'nın tecrübeli oyuncusu Levent Altan, geçtiğimiz gün dizinden ameliyat olmuştu. Durumu her geçen gün daha iyiye giden Altan'ın en geç 2 hafta sonra takıma katılması bekleniyor.

 

Sezon başı ilk antrenmanda talihsiz bir şekilde dizinden sakatlanan ve geçtiğimiz pazartesi günü ameliyat olan Boluspor Basketbol Takımı'nın tecrübeli pivotu Levent Altan'ın sağlık durumu iyiye gidiyor. Başarılı bir ameliyat geçiren Altan'ın en geç 2 hafta içinde tekrar takımla birlikte çalışmalara başlaması bekleniyor.

Başarılı bir ameliyat geçiren Levent Altan'ın bugün İstanbul'a giderek dizini kuvvetlendirmek için tedaviye başladığını belirten takımın idari menajeri Sacit Kilitçi, “Levent çok başarılı bir ameliyat geçirdi. Doktorları beklediklerinden çok daha iyi durumda olduğunu söylüyorlar. Bugün İstanbul'a giderek ayağını güçlendirme çalışmalarına başladı. Doktorlarının söylediğine göre 2 hafta içinde tekrar takımla çalışmalara başlayabilecekmiş. Bizde bir an önce takıma katılmasını bekliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128