Gemen “Grubu birinci bitirmek istiyoruz”

Boluspor Basketbol takım Baş Antrenörü Atalay Gemen, TB3L'de son hafta Pamukkale Üniversitesi maçına iki eksikle hazırlandıklarını belirtti. Gemen “Deplasmanda yendiğimiz rakibimizi bir kez daha mağlup edip grubu birinci...

Gemen “Grubu birinci bitirmek istiyoruz”

Boluspor Basketbol takım Baş Antrenörü Atalay Gemen, TB3L'de son hafta Pamukkale Üniversitesi maçına iki eksikle hazırlandıklarını belirtti. Gemen “Deplasmanda yendiğimiz rakibimizi bir kez daha mağlup edip grubu birinci bitirmek istiyoruz” dedi.

 

Türkiye Basketbol 3.Ligi C Grubu’nda lider durumda bulunan temsilcimiz Boluspor Basketbol Takımı grubun son maçında ikinci durumda bulunan Pamukkale Üniversitesi’ni konuk edecek. Kritik maç öncesi açıklamada bulunan baş antrenör Atalay Gemen “Levent Altan ve Erhan Taşlı’nın sakatlıklarının sürdüğünü ve bu iki oyuncunun durumlarının henüz netleşmediğini ifade etti. Gemen yaptığı açıklamada şunları söyledi “Hedefe ulaşmak için basamakları birer, birer çıkıyoruz. Önce ilk grupta birinci olduk, TB3L'de de grubu ilk iki sıradan birinde bitireceğiz. Çapraz eşleşmede güçlü rakiplerle karşılaşacağız ancak rakibimiz kim olursa olsun hedefimiz belli. Geçen sezon Cengiz Karadağ Bolu'da bir ateş yakmış, biz de yönetimin desteğiyle Bolu'daki bu basketbol ateşini büyütmeye çalışıyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128