banner120

Genç Hentbolcular milli takımda

Bolu Spor Lisesi öğrencilerinden olan ve Sebenspor forması giyen genç hentbolcular Kerem Kezen ve Berkay Ünal 24-30 Temmuz tarihleri arasında İzmir'de yapılacak olan U16 milli takım kampına davet edildi.

 Genç Hentbolcular milli takımda

Haber: Volkan YILMAZ

İlimizin genç sporcularının büyük başarısı devam ediyor. Daha önce Bolu Belediyespor Bayan Hentbol takımından U17 milli takım kampına davet edilen Aylin Ergin'den sonra şimdi de Bolu Spor Lisesi öğrencilerinden Sebenspor forması giyen Kerem Kezen ve Berkay Ünal 24-30 Temmuz tarihleri arasında İzmir'de yapılacak olan U16 milli takım kampına davet edildi. Sebenspor Kulüp Başkanı Çetin Akçay, genç sporcuların gelişiminde büyük rol oynayan Sebenspor Hentbol takımı altyapı antrenörleri Engin Ağar, Bekir Özseçer ve  baş antrenör Gürkan Gümüş'e teşekkürlerini iletirken, genç sporculara da milli takım kampında başarılar diledi. Bizde Bolu Olay Gazetesi olarak ilimizden yetişen bu başarılı sporculara, oyuncuları gelişiminde büyük rol oynayan antrenörlere yeni sezonda başarılar dileriz. 

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2016, 17:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bolu sevdalısı
Bolu sevdalısı - 5 yıl Önce

highway' de işten çıkartılanlar ak partili 'dir.asıl paralel görüşlü olanlar çalıştırılmaya devam ediliyor. kimse bolu halkını kandırmaya kalkmasın. masum insanlara paralelci diye iftira ediliyor.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124