Gençler çift kale yaptı

Yeni sezon hazırlıklarını günde yaptığı çift antrenmanla sürdüren Boluspor, sabah salonda çalışırken, akşam ise stadyumda çalıştı. Kırmızı-beyazlı oyuncuların ise antrenmanda moralli oldukları gözlemlendi.

Gençler çift kale yaptı
2013-2014 sezonu hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Boluspor, önceki gün yaptığı çift antrenmanda yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü. Sabah antrenmanında iki grup halinde çalışan kırmızı-beyazlı oyunculardan Ali, Gökhan, Zlatkov, Cemil, Sercan, Hakan, Alp, Fatih, Onur, Emre, Emrah, İskender, Dimitrov ve Lokman kondisyoner Sonkan Konak nezaretinde circuit çalışması yaparken, diğer oyuncular ise yardımcı antrenör Hakkı Öztabağ nezaretinde Gölköy’de ve salonda çalıştı. Sabah yapılan çalışmada kırmızı-beyazlı oyuncuların adeta pestili çıkarken, oyuncular antrenman sonrası kendilerini çimlerin üzerine attılar.
Gençler çift kale yaptı
Günde yaptığı çift antrenmanla yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Boluspor’da sabah antrenmanında circuit çalışması yapan oyuncular, akşam stadyumda yapılan antrenmanda yer almadı. Circuit çalışması yapan oyuncular karaçayır tesislerinde salonda ve sahada çalıştı. Stadyumda yapılan çalışmaya genç oyuncuları götüren Boluspor teknik direktörü Ali Beykoz, alt yapıdan çıkan ve kiralık oyuncuları bir kez daha görmek için tam sahada çift kale maç yaptırdı. Kıran kırana geçen çift kale maçta, genç oyuncular tecrübeli hoca Ali Beykoz’un gözüne girebilmek için ekstra performans sergilediler. Çift kaleyi maraton tribününden izleyen Beykoz, zaman zamanda tribünden oyuncularını uyardı.     
 
Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2013, 20:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124