Gençler iyilik ağacı dikti

Gençlik ve Spor Bakanlığının başlatmış olduğu “Gençlerin İyilik Ağacı” Projesi kapsamında ilimizde çevreye duyarlı gençleri bir araya getiren Bolu Gençlik Merkezi Karaçayır Gençlik...

Gençler iyilik ağacı dikti

Gençlik ve Spor Bakanlığının başlatmış olduğu “Gençlerin İyilik Ağacı” Projesi kapsamında ilimizde çevreye duyarlı gençleri bir araya getiren Bolu Gençlik Merkezi Karaçayır Gençlik ve Spor Kampüsü bahçesinde “meyve bahçesi” oluşturmak üzere meyve fidesi dikme etkinliği gerçekleştirdi.

 

Gençlik ve Spor Bakanlığının başlatmış olduğu “Gençlerin İyilik Ağacı” Projesi kapsamında ilimizde çevreye duyarlı gençleri bir araya getiren Gençlik merkezi Karaçayır Gençlik ve Spor Kampüsü bahçesinde “meyve bahçesi” oluşturmak üzere meyve fidesi dikme etkinliği gerçekleştirdi. Etkinliğe katılan yaklaşık 50 çevreye duyarlı genç 80 adet meyve fidesi dikerek meyve bahçesi oluşturmak için bir günlüğüne bahçıvan kimliğine büründüler. Meyve bahçesi oluşumu tamamlandıktan sonra şimdi de çam fidanları dikerek gençlere doğa sevgisini aşılamaya devam eden Bolu Gençlik Merkezi 13.04.2013 Cumartesi günü Çayır Köyü'nde “Bir Dikili Ağacı Olmalı Herkesin, Yaşamak ve Yaşatmak İçin” adlı projeyle doğa sevgisi eğitiminde sahne almaya devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER