Gençlerimiz masa tenisinde ter döktü

Gençler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası oynanan final müsabakalarıyla sona erdi. Kastamonu da gerçekleştirilen Şampiyonada Bolulu sporcularımız da yer alırken, toplam 200 sporcu mücadele etti.

Gençlerimiz masa tenisinde ter döktü
 Kastamonu Atatürk Spor Salonu'nda düzenlenen şampiyonaya Yalova, Bursa, İstanbul, Bolu, İzmir, Aksaray, Konya, Ankara, Amasya, Samsun, Malatya, Adana, Van, Elazığ, Kocaeli, Kırklareli, Antalya, Batman, Diyarbakır ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden (KKTC) 200 sporcu katıldı. Müsabakalar sonucunda, takım sıralamasında genç bayanlarda Adana Çukurova Üniversitesi Spor Kulübü, genç erkeklerde ise Yalova Belediyesi Gençlik Spor Kulübü A takımı Türkiye Şampiyonu oldu.

Genç bayanlarda Gökçenur Güngör, erkeklerde Özgün Öztürk, çiftlerde ise genç bayanlarda İpek Karaman ile Gökçenur Güngör, erkeklerde ise Batuhan Ulucak ve Kerem Karaman çiftleri birinci oldu. Dereceye giren takım ve oyunculara, Kastamonu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdoğan Akbıyık, Türkiye Masa Tenisi Genel Sekreteri Mehmet Koç ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Adem Keloğlu tarafından kupa ve madalyaları verildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2013, 10:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER