Gençlik spor müdürleri Düzce’de toplandı

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın, gençlik hizmetleri ve spor il müdürlerine yönelik olarak periyodik aralıklarla düzenlediği seminerlerinin sonuncusu Kalkın Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirildi....

Gençlik spor müdürleri Düzce’de toplandı

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın, gençlik hizmetleri ve spor il müdürlerine yönelik olarak periyodik aralıklarla düzenlediği seminerlerinin sonuncusu Kalkın Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantıda Bolu’da temsil edildi.

 

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Murat Kocakaya, Personel Atama Şefi Mustafa Pektaş ve 11 il müdürünü Kalkın Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezinde ağırladı. Ankara, Bartın, Zonguldak, Bolu, Kırıkkale, Kastamonu, Çankırı, Karabük, Yozgat, Çorum ve Düzce il müdürlerinin katıldığı toplantıda Teftiş Kurulu Başkanı Murat Kocakaya, Teftiş Kurulu Başkanlığının çalışmalarını ve İl Müdürlüklerinin sorumluluklarını paylaştı. Seminerde konuşan Gençlik ve Spor Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Murat Kocatepe, “Biz hiçbir çocuğumuzun anti sosyal yaşam sürmesini istemiyoruz. Önceden mahallelerde çocuklarımız oyun oynardı. Şimdi mahallenin yerini Gençlik ve Spor Bakanlığı alacak. İster ney, ister çini, ister basketbol, ister badminton bir şekilde çocuklarımız il müdürlüklerinin sosyal ve sportif faaliyetleri içinde faal olarak bulunacak ve yönlendirilecekler” dedi. Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kalkın Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezinde İl Müdürü Ömer Faruk Şiran tarafından ağırlanan daire başkanı, personel atama şefi ve il müdürleri Düzce’den memnuniyetle ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128