GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDE DEĞİŞİKLİK...

Bolu’da başarılı işlere imza atan Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Yahya Şahan’ın yerine Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz’ın danışmanı Şahin Ertem atandı.

 GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDE DEĞİŞİKLİK...

HABER: FARUK ÇİDEM
Yahya Şahan'ın yerine göreve başlayacak olan Şahin Ertem'in özgeçmişi şu şekilde; 06 Mayıs 1972 tarihinde Bolu ili Kıbrıscık ilçesi Karacaören Köyünde doğdu. Babasının adı Hulusi, annesinin adı Nazan Saime'dir.

İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini Ankara'da tamamladıktan sonra 1995 yılında Gazi Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.

20.09.1995 yılında Burdur iline Bilgisayar Öğretmeni olarak atanarak memuriyet hayatına başladı, atölye ve Bölüm Şefi olarak görev yaptı.

16.12.1996 – 01.12.2005 tarihleri arasında; Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde; İl Bilgisayar Yöneticisi, İlsis Yöneticisi, Şube Müdür Vekili olarak görev yaptı.

02.12.2005 – 07.11.2007 tarihleri arasında; Antalya Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulu'nda Öğretim Görevlisi, Bölüm Başkanı, Yüksekokul Kurul Üyesi, Yüksekokul Yönetim Kurul Üyesi, Yüksekokul Müdür Yardımcısı ve Yüksekokul Müdür Vekili olarak görev yaptı.

07.11.2007 - 15.02.2013 tarihleri arasında; Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanı olarak görev yaptı.

18.02.2013 - 19.09.2013 tarihleri arasında; Gençlik ve Spor Bakanlığı-Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili, Mersin Gençlik Merkezi Müdürü, Tarsus Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü ve XVII. Akdeniz Oyunları Genel Koordinatör Yardımcısı Danışmanı olarak görev yaptı.

26.09.2013 - 01.07.2015 tarihleri arasında; Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı'na Şube Müdürü olarak atandı.Belirtilen tarihler arasında Gençlik ve Spor Bakanlığı, Bakan Yardımcısı Danışmanı olarak görev yaptı.

20 yılı aşkın süredir memuriyet hayatında; sivil toplum örgütlerinden, devlet kurumlarından, üniversite rektörlerinden, Valilik ve Bakanlık makamlarından birçok başarı ödülü, çok sayıda teşekkür, takdir ve aylıkla ödüllendirme belgeleri aldı. 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu, EKAP, Taşınır Mal Yönetmeliği, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve 5018 sayılı Kamu Mali Yönetim ve Kontrol Kanunlarının uygulamaları,  personel mevzuatı başta olmak üzere diğer konulara ilişkin başta TODAİE olmak üzere çok sayıda kurs, seminer ve projelere katıldı.

Sporun birçok branşını amatör olarak yapmış ve yaklaşık 8 yıla yakında lisanslı futbol oynamıştır. İngilizce bilmekte; futbol, voleybol ve satranç spor dalları ile ilgilenmektedir.

Son olarak; Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı danışmanı iken; Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak atanmıştır.

Evli; Mustafa Eren ve Ekin Naz adında 2 çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2015, 16:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
bolulu
bolulu - 5 yıl Önce

komedi.arkadaşı ankarada hiç bolu faaliyetinde görmedim.boluluyum dediğini duymadım.babası efendidir.dersanecidir.geçmişinden utanılacak bir şeyi yok fakat geçmişini hatırlamak istemiyor.protokol meraklısı.halkın içinden biri değil.metin beyle ortak tarafı var.boluluları pek sevmez.makam uğruna idaredecek.şa şa,makam,mevki, ve gösterişe aç,makamlar su gibidir akar gider.hayırlı olsun

bolulu
bolulu - 5 yıl Önce

bundan sonra yorum yapmıyorum. nasıl olsa işine gelen yorumları yayınlıyorsunuz.işine gelmeyenleri yayınlamıyorsunuz.hayırlı olsun

bolulu
bolulu - 5 yıl Önce

bundan sonra yorum yapmıyorum. çünkü işne geleni yayınlıyor işine gelmeyeni yayınlamıyorsunuz.hayırlı olsun

SIRADAKİ HABER

banner128