Geredespor Kırıkkalespor’a bileniyor

Geredespor, bugün kendi sahasında ağırlayacağı MKE Kırıkkalespor’a bileniyor. Ligde geçen haftayı mağlubiyetle kapatan ekibimiz, ilk galibiyetini alıp büyük bir çıkış yakalamak için kolları sıvadı.   BAL...

Geredespor Kırıkkalespor’a bileniyor

Geredespor, bugün kendi sahasında ağırlayacağı MKE Kırıkkalespor’a bileniyor. Ligde geçen haftayı mağlubiyetle kapatan ekibimiz, ilk galibiyetini alıp büyük bir çıkış yakalamak için kolları sıvadı.

 

BAL Ligi’nde iddialı bir kadro kuran ve bu sezon şampiyon olmayı hedefleyen Geredespor, bir çıkış yakalamak istiyor. Ligde geçen haftayı mağlubiyetle kapatan Geredespor’da oyuncuların lisanslarının yetiştirilmesiyle birlikte tam kadro galibiyet almanın planları yapılıyor. Hafta başından beri süren çalışmalarda oyuncularını taktik ve mücadele yönünden hazırlamaya çalışan Doğan Köseer, yapılan çalışmalarda sürekli olarak oyunu durdurarak oyuncularına müdahale ediyor. Kırıkkalespor karşısına mutlak 3 puan almak için çıkacak olan ekibimizde oyuncuların hırslı görüntüleri Doğan Köseer’in yüzünü güldürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128