Geredespor taraftarı hiç susmadı

Geredespor, Cumartesi günü oynadığı MKE Kırıkkalespor karşılaşmasından beraberlikle ayrıldı. Karşılaşmanın orta hakemi Serhat Tan, verdiği kararlarla büyük tepki topladı. 90 dakika sonunda hakemler geniş güvenlik...

Geredespor taraftarı hiç susmadı

Geredespor, Cumartesi günü oynadığı MKE Kırıkkalespor karşılaşmasından beraberlikle ayrıldı. Karşılaşmanın orta hakemi Serhat Tan, verdiği kararlarla büyük tepki topladı. 90 dakika sonunda hakemler geniş güvenlik önemleriyle soyunma odasına götürüldü.

 

HİÇ SUSMADILAR

Geredespor taraftarları 90 dakika boyunca susmadı. 10 kişi ilk devreyi kapatan Geredespor’lu futbolcuları ikinci devre başında tribüne çağırarak moral veren taraftarlar, davullar eşliğinde adeta coştu. Taraftarların yoğun tezahüratları ve adeta dolup taşan stat Geredespor’da bir şeylerin değişmeye başladığına işaret oldu.

GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Maçın bitiş düdüğüyle birlikte polis ekipleri ve çevik kuvvet stadın etrafını sardı. Bir grup çevik kuvvet polisi hakemi kordon altına aldı. Geniş güvenlik önlemiyle sahadan çıkarılan orta hakem güvenli bir şekilde soyunma odasına götürdü. Maç sonu taraftarlar hakeme yönelik herhangi bir kırıcı davranışta bulunmadı. Karşılaşmayı izlemeye gelen çok az sayıdaki Kırıkkalespor’lu taraftarlar da yine güvenlik önlemleriyle sahadan çıkarıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128