Geredespor taş yağmuruna tutuldu!

Pazar günü oynanan MKE Kırıkkalespor-Geredespor mücadelesinde Kırıkkaleli taraftarlar, daha takım sahaya çıkmadan Geredespor otobüsünü taşladı. Karşılaşmanın genelinde ise oyuncularımız taraftarlar tarafından...

Geredespor taş yağmuruna tutuldu!

Pazar günü oynanan MKE Kırıkkalespor-Geredespor mücadelesinde Kırıkkaleli taraftarlar, daha takım sahaya çıkmadan Geredespor otobüsünü taşladı. Karşılaşmanın genelinde ise oyuncularımız taraftarlar tarafından yoğun küfre maruz kaldı. Pet şişeler, bozuk paralar havada uçuştu.

 

BAL Ligi’nde mücadele eden sayılı il takımlarından olan MKE Kırıkkalespor’da ateşli taraftarlar Geredespor’u iyi karşılamadı. İlk devre 0-0 biten ve Geredespor’un 9 kişi kaldığı mücadelede sahada yaşanan ancak kesinlikle saha dışına çıkmayan olayların Kırıkkale’de abartılması sonucu meydana geldiği tahmin edilen olaylar daha karşılaşma başlamadan başladı. Kırıkkalespor’lu bir grup ateşli taraftar karşılaşmanın oynanacağı stada giden Geredespor takım otobüsünü taş yağmuruna tuttu. Daha sonra stada ulaşan Geredespor kafilesi polis güvenliği eşliğinde sahaya girdi. Karşılaşmanın başlama düdüğüyle birlikte statta küfür yağmuru başladı. Özellikle 60’ıncı dakikada gelen golden sonra pet şişeleri, bozuk paralar havada uçuştu. Bugüne kadar hiçbir deplasmanda böyle karşılanmayan Geredespor kafilesi, maçın bitiş düğüyle birlikte polis kordonu altında sahadan ayrılabildi. Bir kez daha Kırıkkale deplasmanına gidecek Geredespor’da yönetimin şimdiden Kırıkkale Yahşihanspor karşılaşmasında yaşanacak olası durumlar için bu karşılaşma öncesi ilgili birimlerle iletişime geçeceği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128