Geredespor yeni sezona hazır

Geredespor Kulüp Başkanı Nazım Göktaş, Geredespor’un Amatör Lig’de bu sene şampiyon olacağını söyledi. Geredespor Yönetim Kurulu üyeleri düzenledikleri toplantıda bir araya gelerek yeni sezona ilişkin durum değerlendirmesi yaptı.

 Geredespor yeni sezona hazır

Başkan Nazım Göktaş, toplantıda yaptığı konuşmada, Geredespor’un yeni sezona oyucularıyla birlikte hazır olduğunu belirterek, “Takımımız, Bolu’da idmanlarını akşam yapıyor. 5 Eylül’de antrenmanlara başladık. Şuanda 19 oyuncu ve 2 hoca ile 21 kişiden oluşan bir takım olduk. Takımımız Bolu’da amatör takımların arasında öncelikli yaparak takımımızı oluşturduk ve hazırladık. Kadromuz Bolu’nun en elit kadrosudur. Bolu’da ne kadar iyi futbolcu varsa anlaştık. Onların içinde 5 tanesi profesyonelde top koşturmuş sonrada amatöre dönmüş oyunculardır. Bu arkadaşlar hem tecrübeli hem de ağabeylik görevini yapıyorlar. Bolu’dan en iyi kalecileri aldık” diye konuştu.

Takımın spor malzemelerini tamamladıklarını kaydeden Göktaş, “11 tane futbol topu aldık. Kamp eşofman takımlarımızı aldık. Malzeme sıkıntımız yok. Amatörde bu sene şampiyon olacağız. Bundan ben eminim. Takımımızın çalışmaya antrenman yapmasına ihtiyacı var. Şuanda antrenmanlarımız başladı. Haftada 5 gün antrenman yapıyoruz. Teknik direktörlerimiz tamamladık. Hocalarımız Evren Aydın ve yardımcısı Hakan Hoca” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2014, 21:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Geredeli
Geredeli - 7 yıl Önce

evren aydın iki yıl önce final sonrası kavga ettiğimiz hoca değilmiydi?

bak hele bi
bak hele bi - 7 yıl Önce

geredeli: kardeş o kavga etti̇ği̇niz hocanin adi aydin akbaş köy hi̇zmetleri̇n hocasiydi

Geredeli
Geredeli - 7 yıl Önce

bak hele bi @geredeli:bolu amatör kümede takim çaliştiran bir tane aydın hoca vardır.evren aydin akbaştir.bi̇r araştirin i̇sterseni̇z.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124