Geredespor’a Fsm’den forma jesti

İstanbul Tuzla’da faaliyetini sürdüren FSM Deri Ürünleri şirketinin sahibi Fahri Öztürk, Geredespor taraftar grubu “Soğuk Cehennem”e İskilip Belediyespor mücadelesi öncesi forma jesti yaptı. İstanbul’daki...

Geredespor’a Fsm’den forma jesti

İstanbul Tuzla’da faaliyetini sürdüren FSM Deri Ürünleri şirketinin sahibi Fahri Öztürk, Geredespor taraftar grubu “Soğuk Cehennem”e İskilip Belediyespor mücadelesi öncesi forma jesti yaptı. İstanbul’daki Geredeli işadamlarımızdan olan Fahri Öztürk’ün bu jesti taraftarlar tarafından memnuniyetle karşılanırken, formaları üzerlerine giyen taraftarlar, Geredespor atkı ve formalarıyla takımını 90 dakika boyunca desteklediler.

 

Karşılaşma öncesi taraftarlara jest yapan FSM Deri Ürünleri sahibi Fahri Öztürk’ün bu jestini Geredespor Kulübü unutmadı. Geredespor Kulübü’nden yapılan açıklamada, “İskilip Belediyespor mücadelesi öncesi İstanbul’daki derici işadamlarımızdan Fahri Öztürk’ün taraftarlarımıza yaptığı forma hediyesi kulübümüzce mutlulukla karşılanmıştır. Yoluna ve hedefe adım, adım ilerleyen Geredespor’umuza bu tür güzel jestlerin yapılması takımımızın kalitesini yükseltmekte ve günden güne büyüyen taraftar kitlesini daha da ateşlemektedir. Bu nedenle Geredeli derici işadamımız Fahri Öztürk’e teşekkür eder, desteklerinin devamını dileriz” denildi.

Bir dönem Geredespor Başkanlığı için adı geçen Razi Öztürk’ün kardeşi olduğunu öğrendiğimiz işadamı Fahri Öztürk ise memleket özlemi çeken İstanbul’daki işadamları olarak Geredespor’un ligde çizdiği başarı grafiğinden memnun olduklarını ve desteklerinin devam edeceğini belirtti. Yine Soğuk Cehennem Taraftar Grubu Başkanı Metin Turunç’ta Fahri Öztürk’e teşekkür ederek, yeni oluşan taraftar grubunda bu jestin büyük mutluluk yaşattığını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124