banner120

Geredespor’a yeni sponsorlar geliyor

Geredespor yönetimi, dün Belediye Başkanı Ömer Baygın’ı ziyaret etti. Lig’de iyi yolda olan Geredespor’a finansman ve sponsor desteği noktasında Başkan Baygın’dan destek isteyen yönetime Baygın, Gerede’deki...

Geredespor’a yeni sponsorlar geliyor

Geredespor yönetimi, dün Belediye Başkanı Ömer Baygın’ı ziyaret etti. Lig’de iyi yolda olan Geredespor’a finansman ve sponsor desteği noktasında Başkan Baygın’dan destek isteyen yönetime Baygın, Gerede’deki önemli şirket ve firmalar ile görüşerek kulübe gerekli sponsor desteğinin sağlanacağını söyledi.

 

Ziyarette Geredespor Kulüp Başkanı Durmuş Demirkol, beraberindeki Onursal Başkan Yunus Çufa, Başkan Yardımcısı Turgut Demiral, Basın Sözcüsü Mehmet Çığrılı, Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Hüseyin Yücel, Ali Kemal Atay (Bld.Bşk.Yrd.), Eyüp Cin, Hasan Hüseyin Akdede, Ahmet Güzelce ve Ekrem Baygın yer aldı. Gerçekleşen bu ziyarette Geredespor’un son haftalardaki başarılı grafiği ile takımın iyi futbol sergilemesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Baygın, yönetimin kendisine ilettiği finansman ve sponsor desteği noktasında Gerede’deki önemli şirketlerle görüşmeleri başlatacağını söyledi. Geredespor’a destek vermenin herkesin boynunun borcu olduğunu belirten Baygın, bu dönemde Geredespor için herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini ifade etti. Baygın’ın gerçekleştireceği girişimler sonrası ilçemizdeki büyük şirketlerden muhtemelen birinin ismi forma önüne, yapılan anlaşmalara göre ise forma kollukları, forma arkasına reklamlar alınarak kulübün bütçesine katkı sağlanacak. Başarıya koşan Geredespor için ayrıca ilerleyen günlerde destek için çağrı yapılacak.

14 NUMARALI FORMA

Ziyarette yapılan görüşmelerin ardından Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın’a Geredespor Başkanı Durmuş Demirkol, Geredespor’un 14 numaralı formasını Başkan Baygın’a takdim etti. Baygın, ismine yaptırılan hediye formayı aldıktan sonra formanın kendisine verilen en anlamlı hediye olduğunu dile getirdi.

ÇUFA’YA SÜRPRİZ

Forma hediyesinin takdiminin ardından Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın, Geredespor Onursal Başkanı Yunus Çufa’ya bir sürpriz yaptı. 1967 yılında çektirilen ve o dönemin Belediye Başkanı ve meclis üyelerinin bulunduğu fotoğrafı, dönemin Belediye Meclis Üyesi Yunus Çufa’ya hediye etti. Fotoğrafı alan Çufa, kader arkadaşlarıyla birlikte olduğu fotoğraf karesini görünce duygusal anlar yaşandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124