Geredespor’dan Vali Özçimen’e ziyaret

Bölgesel Amatör Lig (BAL) takımlarından Geredespor yönetimi, Vali İbrahim Özçimen'i makamında ziyaret etti. Vali Özçimen, Amatör futbolun gelişimi için yürütülen çalışmalara...

Geredespor’dan Vali Özçimen’e ziyaret

Bölgesel Amatör Lig (BAL) takımlarından Geredespor yönetimi, Vali İbrahim Özçimen'i makamında ziyaret etti. Vali Özçimen, Amatör futbolun gelişimi için yürütülen çalışmalara destek verilmesi gerektiğinin altını çizdi.

 

Vali İbrahim Özçimen'e ziyaret anısına Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın pösteki hediye ederken Geredespor Kulüp Başkanı Durmuş Demirkol’da Geredespor kaş kolu hediye etti. Geredespor Yönetimini ağırlayan Vali Özçimen'e Geredespor Kulüp Başkanı Demirkol, lig ve takımın durumu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Amatör futbolun gelişimi için yürütülen çalışmalara destek verilmesi gerektiğinin altını çizen Vali İbrahim Özçimen “Amatör Spor Kulüplerinin her zaman yanındayız. Gençlerimize sporun sadece futboldan ibaret olmadığını göstererek, gençlerin sporun diğer branşlarında da yer almalarını sağlamalıyız. Bunun için spor kulüplerinin farklı branşlarda da faaliyetlere katılmaları için gerekli çalışmaları yapmaları gerekiyor. Örneğin Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Highway Outlet Bayan Hokey Takımı Portekiz'de gerçekleşen Eurohockey 2013 turnuvasında Avrupa Şampiyonu oldu. Bu bizleri çok gururlandırdı” dedi. Geredespor Yönetiminin Vali Özçimen'i ziyaretine Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın, Gerede İl Genel Meclis Üyeleri Metin Demirbilek ile Üzeyir Ercivan, Geredespor Kulüp Başkanı Durmuş Demirkol ve Geredespor Kulübü yönetimi katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER