Geredespor’un defansı çöktü!

Geredespor’un hafta sonu Ostimspor ile oynadığı mücadelede sahanın en kötüleri büyük umutlarla transfer edilen yabancı oyuncu Frank Emeka Abuba ile Tolga Durum’du. Saç baş yolduran hatalar yapan her iki futbolcu,...

Geredespor’un defansı çöktü!

Geredespor’un hafta sonu Ostimspor ile oynadığı mücadelede sahanın en kötüleri büyük umutlarla transfer edilen yabancı oyuncu Frank Emeka Abuba ile Tolga Durum’du. Saç baş yolduran hatalar yapan her iki futbolcu, önemli mücadelede takımı yaktı.

 

Geredespor’un Ostimspor’a yenilmesi 3. Lig için tüm umutları bitirdi. Deplasmanda mutlak yenmesi gerektiği rakibinden fark yiyen Geredespor’da yolun sonuna gelinirken, 3. Lig’de artık mucizelere kaldı. Geredespor’da özellikle Eskipazar Belediyespor maçının ikinci yarısında gözle görülür şekilde takımın kötü sinyal verdiği ortaya çıkarken nitekim Ostim karşısında da bu durum meydana çıktı.

Ostimspor karşılaşmasının en kötü isimleri ise takımın bel kemikleri Frank Emeka Abuba ile Tolga Durum’du. Geredespor defansının bu iki ismi yaptıkları hatalar ile karşılaşmada göz önüne çıktılar. Özellikle büyük umutlarla transfer edilen ve yabancı futbolcu Frank Emeka Abuba’nın hataları “bu kadar da olmaz” dedirtti. Teknik heyetin bu iki oyuncu hakkında nasıl bir karar vereceği merakla beklenirken, bu iki oyuncunun kötü futbolunun Geredespor’daki ilk yönetim kurulunda tartışılacağı ve bu iki oyuncuya ilişkin yönetimin bir karara varacağı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128