Gerz yeniden Boluspor'da

Geçmiş yıllarda Boluspor A takımında kalecilik ve antrenörlük görevinde bulunan aynı zamanda 2015-2016 sezonunda kaleci antrenörlüğü yapan Abdullah Gerz, Gençlik Geliştirme Merkezi Kaleci Antrenörlüğü ve Scout ekibinde yeniden görev aldı.

 Gerz yeniden Boluspor'da

Haber: Volkan YILMAZ

Boluspor kaleci antrenörü Abdullah Gerz ile yeniden anlaştı. Geçen sezon Boluspor'da kaleci antrenörlüğü yapan Gerz yeniden Boluspor ile anlaşarak Gençlik Geliştirme Merkezi Kaleci antrenörlüğü ve scout ekibinde görev aldı. Gerçekleştirilen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı "Abdullah Hocamızı herkes tanıyor. Boluspor'da kalecilik yapmış, görev yapmış ve herkesin tanıdığı, bildiği tecrübeli bir antrenörümüz. Daha önceki senelerde Halitovic aynı görevi yapmıştı. Bizde bundan sonraki senelerde Abdullah Hocamızdan faydalanmak istiyoruz. Kendisi Türk futboluna kaleciler yetiştirmiş bir hocamız. Bu neticede hocamız altyapıda kaleci antrenörlüğü yapacak ve altyapının kaleci konusunda tek patronu olacak. Aynı zamanda bir scout ekibi kurulacak. Bu konuda da hocamız hem altyapıda hem de scout ekibinde görev yapacak. Sağ olsun kendisi bu konuda özveri gösterdi." ifadelerini kullandı.

"Önemli olan Boluspor'da olmak"

Yeniden kendisini Boluspor'lu yapan anlaşmayı imzalayan Abdullah Gerz ise "Geçen yıl A Takımda görev yapıyordum. Bu sene şartlar farklı oldu ama önemli olan Boluspor'da olmak. Altyapı veya A Takım diye bizim kompleksimiz yok. Sağ olsun Başkanımız ve yönetim kurulumuz bizi bu göreve uygun gördüler. Bende bu görevi seve seve kabul ettim. Boluspor'un her kademesine faydalı olacağız. Bize inananları kesinlikle mahçup etmeyeceğiz. Bundan sonra konuşmak değil, çalışmak lazım. İnşallah iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum." şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2016, 15:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER