Giresunspor’da Bolu’yu düşünüyor

Giresunspor'un yeni yönetimi bekleyen sorunları çözümlemek için resmen göreve başladı. Çotanaklar'da ilk hedef yeni bir hoca. Temmuz’da sahaya inmeyi planladığı Giresunspor, kamp çalışmalarını ya Nevşehir’de ya da Bolu’da yapacak. Çotanaklar’ın Bolu’ya gelme ihtimali yüksek.

 Giresunspor’da Bolu’yu düşünüyor

Giresunspor’da Mustafa Temel Bozbağ başkanlığındaki yönetim kurulu, Pazar günü ikinci kez resmen göreve başladı. Bozbağ ve ekibi koltuğa oturur oturmaz, gözünü bekleyen sorunların çözümüne çevrildi. Dünden itibaren yeni sezon için bir yol haritası çizecek Giresunspor’da hazırlıklar başladı.

Boluspor’un eski hocasına talip oldular

Çotanaklarda, rota ilk olarak hoca konusuna çevrildi. Bozbağ’ın listesinde dört isim var. Oğuz Çetin, Engin Korukır ve Erol Azgın. Sürpriz olmadığı takdirde bu isimlerin biri Giresunspor’un yeni teknik direktörü olacak. Bu konuda bu hafta çok önemli gelişmeler yaşanacak. Bozbağ yönetimi, hoca konusunu çözüme kavuşturma çalışmaları sürerken, aynı zamanda da transfer yasağını kaldırmak için zaman harcayacak. 4 milyon TL’nin üzerinde eski futbolculara borcu bulunan Giresunspor, bu borcun bir kısmını ödeyerek, dış transferde yaptığı takviyeleri resmileştirebilecek. Yeşil Beyazlılar, hoca konusunu kesinleştirmesiyle birlikte iç ve dış transfer harekâtına başlayacak. Yeni hocanın yeni sezonda takımda kalmasını ve gitmesini istediği oyuncularla tek, tek görüşülecek.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2013, 20:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124