Gökçesu Ortaokulu Başkan Aydın’ı ziyaret etti

Gökçesu Ortaokulu Gençlik ve Spor Kulübü ile okul aile Başkanı Emire Başar Gökçesu Belediye Başkanı Vahit Aydın’ı ziyaret etti.

 Gökçesu Ortaokulu Başkan Aydın’ı ziyaret etti

Aydın, Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Okul Sporları Hentbol Yıldız Erkekler spor müsabakalarına katılarak ilk kupasını alan okul spor kulübünü tebrik ederek başarının devamını diledi. Aydın, “Belediye Başkanı olarak, okulunuzun spor kulübüne maddi ve manevi olarak her zaman kulübün yanındayım. Okul ve beldemizdeki gençliğin boş zamanlarını spor yaparak geçirmeleri istiyorum. Allah nasip ederse gençlere ve her yaştaki vatandaşlarımıza yönelik kapalı spor sahası yapma çalışmasına, yer temini ile plan proje çalışmalarına başladık. Gençlik bizim biz gençliğin yanındayız” dedi ve belediye olarak kulübün yanında olduklarını belirtti.

Kulüp Başkanı Hikmet Hazan ise şunları söyledi “Başkanımız her zaman okulun noksanlarını tamamlamasında yardımcı oldu, okulun ilimizde yaptığı okul sporları müsabakalarında da desteği esirgemedi. Her zaman Belediye yanımızda oldu. Vahit Aydın’a ve belediyede çalışan tüm elemanlarınıza teşekkür ederim” dedi. Hazan sözlerini şu şekilde tamamladı “Okulda spor kulübünün kurulması için fikir üreten beden eğitimi öğretmeni Emre Abar ve onun fikirlerini destekleyerek okul ve belde gençlerimizin daha iyi yetişmeleri için kulüp kurulmasını sağlayan bütün okul öğretmenlerim ile personelime ayrıca teşekkür ederim. Beldemizde ve ilçemizde esnafların külümüze sponsor desteği sağlayacaklarını söylemeleri bizleri umutlandırdı” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2013, 19:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
zeliha türkmen
zeliha türkmen - 7 yıl Önce

haberle resim yanlış olmuş resim 2013 ritmik jimnastik türkiye okullararı şampiyonasının resmi

hasan sezgin
hasan sezgin - 7 yıl Önce

hayır resim gayet doğru resimdekiler gökçesu orta okulu öğrencileri,okul müdürü,beden eğitimi öğretmeni ve belediye başkanı

SIRADAKİ HABER

banner128