Göksu Üçtaş İstanbul’da Çiçeklerle Karşılandı

Geçtiğimiz hafta İngiltere'nin başkenti Londra'da düzenlenen, 2012 Londra Yaz Olimpiyat Oyunları 2. Seçme Yarışmasında elde ettiği derece ile Türk cimnastik tarihinde bir ilke imza atarak, Olimpiyat Oyunlarına katılma hakkı...

Göksu Üçtaş İstanbul’da Çiçeklerle Karşılandı

Geçtiğimiz hafta İngiltere'nin başkenti Londra'da düzenlenen, 2012 Londra Yaz Olimpiyat Oyunları 2. Seçme Yarışmasında elde ettiği derece ile Türk cimnastik tarihinde bir ilke imza atarak, Olimpiyat Oyunlarına katılma hakkı elde eden ilk cimnastik sporcumuz Göksu Üçtaş ve antrenörü Mergül Güler yurda döndü.

 

2012 Londra Yaz Olimpiyat Oyunları 2. Seçme Yarışmasında elde ettiği derece ile Türk cimnastik tarihinde bir ilke imza atarak, Olimpiyat Oyunlarına katılma hakkı elde eden ilk cimnastik sporcumuz Göksu Üçtaş ve antrenörü Mergül Güler yurda döndü. Üçtaş ve Güler İstanbul Atatürk Havalimanı'nda Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen başkanlığındaki, Bolu cimnastik ailesi ve Bolulu minik cimnastikçilerden oluşan kafile tarafından çiçeklerle karşılandı. Bolu kafilesini, İstanbullu bazı cimnastikçiler ve velileri de yalnız bırakmadı.

Öte yandan Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü başarıda katkısı bulunan herkese, teşekkür ettiklerini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128