Gomis’de son durum...

Boluspor geçtiğimiz gün Senegal'den getirdiği siyahi oyuncu Gomis ile ilgili bu oyuncu ve menajerinin son kararını bekliyor. Takıma katmak için son tekliflerinin yaptıklarını belirten başkan...

Gomis’de son durum...

Boluspor geçtiğimiz gün Senegal'den getirdiği siyahi oyuncu Gomis ile ilgili bu oyuncu ve menajerinin son kararını bekliyor. Takıma katmak için son tekliflerinin yaptıklarını belirten başkan Çarıkcı karar onlarda dedi.

 

Gomis ile ilgili, bizim izlediğimiz oyuncu değildi. Sadece CD’lerden maçlarına baktık diyen Çarıkcı "Henüz anlaşma sağlamadık. Onlar bize bir fiyat sundular, bizde kendilerine bir fiyat sunduk. Bugün o fiyat çerçevesinde eğer ortak nokta bulunursa sözleşme imzalayacağız." dedi.

Çarıkcı ayrıca transferi büyük oranda bitirdiklerini hedefin Akhisar maçı olduğunu söyledi. Başkan Çarıkcı "Bundan sonra yapmamız gereken, zorlu Akhisar Belediyespor maçına odaklanmak. İyi bir takım olmaya çalıştık. Bu ara transfer döneminde baktığımız zaman Bank Asyada nokta transferleri yapmaya çalıştık. Hem Aydın Çetin’in, hem Kenan’ın, hem Omar Wade’nin hemde Savaş’ın katkısı büyük olacaktır. Yaptığımız transferler bana göre nokta transferler, hepimize hayırlı olsun" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128