Göztepe’ye hazırlanıyoruz

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, 2 günlük izinin ardından dün yaptığı çalışmayla hazırlıklara başladı. Günü tek çalışmayla tamamlayan ekibimizde, zorlu Göztepe maçı öncesi kırmızı-kart...

Göztepe’ye hazırlanıyoruz

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, 2 günlük izinin ardından dün yaptığı çalışmayla hazırlıklara başladı. Günü tek çalışmayla tamamlayan ekibimizde, zorlu Göztepe maçı öncesi kırmızı-kart cezalısı Hakan Arslan dışında cezalı ve sakat oyuncu bulunmuyor.

 

Ligin 20.haftasında deplasmanda Göztepe’yle karşılaşacak olan kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, 2 günlük izinin ardından dün öğlen tesislerde toplanarak saat 14:00’da gerçekleştirdiği antrenmanlara hazırlıklara başladı. Ekibimiz Boluspor’da zorlu Göztepe deplasmanı öncesi kırmızı kart cezalısı Hakan Arslan dışında cezalı ve sakat oyuncu bulunmuyor. Antrenman öncesi kırmızı-beyazlı oyuncularla kısa bir toplantı yapan tecrübeli teknik adam Oğuz Çetin “Tavşanlı Linyitspor maçını artık unutmayız. Daha önümüzde oynayacağımız 15 final maçımız var. Bu 15 final maçlarına tek, tek konsantre olarak sahaya çıkacağız. Şimdi önümüzde zorlu bir Göztepe sınavı var. Herkesin bu maçı düşünmesini ve geçmişi düşünmesini istemiyorum” dediği öğrenildi.

Antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlı oyuncular, açma germe hareketlerinden sonra yenileme çalışması yaptı. Yaklaşık 1,5 saat süren çalışmanın ana bölümünde yenileme ve kondisyon çalışması yapan kırmızı-beyazlılar, antrenmanın son bölümünde ise yarım saha mini çift kale maç yaptı. Antrenmanı soğuma hareketleriyle tamamlayan kırmızı-beyazlı oyuncuların antrenmanda moralli ve istekli oldukları gözlemlenirken, kırmızı-beyazlılar bugün yapacağı çalışmayla Göztepe maçı hazırlıklarını sürdürecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128