Grup Birincileri belli oldu

Okullar arası faaliyetleri arasında yer alan Yıldız Kızlar Voleybol yarı final şampiyonasının 3. gününde A ve B Grubu birincileri gerçekleşen maçlar sonunda belli oldu.   Kızlar A Grubunda Sivas Gazipaşa İ.Ö.O,...

Grup Birincileri belli oldu

Okullar arası faaliyetleri arasında yer alan Yıldız Kızlar Voleybol yarı final şampiyonasının 3. gününde A ve B Grubu birincileri gerçekleşen maçlar sonunda belli oldu.

 

Kızlar A Grubunda Sivas Gazipaşa İ.Ö.O, İstanbul Doğa Halkalı İ.Ö.O, Ankara Özel Maya Koleji, Kayseri Bülent Altop İ.Ö.O, Sivas Gazipaşa İ.Ö.O takımları grup mücadelesini tamamlayan takımlar oldu.  B Grubunda ise Bursa Emine Örnek İ.Ö.O, Samsun İlkadım İ.Ö.O Aydın Nazilli Cumhuriyet İ.Ö.O, Bayburt Necati Sorguç YİBO takımları maçlarını tamamladı. A Grubunda oynadığı 3 maçın üçünü de kazanan Ankara Maya Koleji Grubunu birinci olarak tamamladı. A Grubunda ikinci olarak takım ise Kayseri Bülent Alrop İ.Ö.O takımı oldu. B Grubunda oynadığı üç maçın üçünü de kazanan Bursa Özel Emine Örnek İ.Ö.O takımı birinci olarak tamamladı. B Grubu ikincisi Aydın Nazilli Cumhuriyet İ.Ö.O takımı oldu.

Bugün 17 Temmuz spor salonunda saat 13.00 de A Grubu 1. si olan Ankara Özel Maya Koleji ile B Grubu ikincisi olan Aydın Nazilli Cumhuriyet İ.Ö.O takımı bir araya gelecek. İkinci maç saat 14. 30 da oynanırken bu maçta ise B Grubunu 1. ci olarak tamamlayan Bursa Özel Emine Örnek İ.Ö.O takımı ile A Grubunu ikinci olarak tamamlayan Kayseri Bülent Altop İ.Ö.O takımları bir araya gelecek.

Bugün oynanacak olan maçlarda galip gelen takımlar yarın saat 14.30 mücadele edecek. Saat 13.00 de ise oynanılan maçlarda mağlup olana takımlar voleybol mücadelesinde bulunacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER