Güller “Biraz zamana ihtiyacımız var”

Boluspor teknik direktörü Serhat Güller maç sonrası yaptığı açıklamada ikinci yarı Samsunspor’a net pozisyonlar vermediklerini, biraz daha zamana ihtiyaçları olduğunu ve daha iyi bir Boluspor izlemeye yakın...

Güller “Biraz zamana ihtiyacımız var”

Boluspor teknik direktörü Serhat Güller maç sonrası yaptığı açıklamada ikinci yarı Samsunspor’a net pozisyonlar vermediklerini, biraz daha zamana ihtiyaçları olduğunu ve daha iyi bir Boluspor izlemeye yakın olduklarını belirtti.

 

Boluspor Teknik Direktörü Serhat Güller, Samsunspor maçı sonrası yaptı açıklamada “2-2’lik beraberlik bizim için maç öncesinden baktığımızda deplasmandan 1 puan almak bizim için önemliydi. Biz Samsuna gelirken Samsunspor gücünü bilerek geldik. Kazanmak için buradaydık. Oyunun başında mecburi bir değişiklik oyunda bizi psikolojik anlamda sıkıntıya soktu. Daha sonra bu mecburi değişiklik hamle yapmamızı da engelledi. İlerleyen bölümlerde yan toptan bir gol yedik, oyun disiplininden koptuk ve ikinci golü yedik. Bizim iyi bir takımımız var, her an oyunu değiştirebilecek oyuncularımız var. Ama biraz zamana ihtiyacımız var. 2-0’ın şokunu çok çabuk atlattık ve 2-2’yi yakaladık. İkinci yarıda rakibe net pozisyonlar vermeden maçı bitirdik” dedi.

“Eser ağabeyin sakatlanması moralimizi bozdu”

Boluspor’un genç yeteneği Emre Kılınç ise “Maçın başında Eser ağabeyin sakatlanması bizim morallerimizi bozdu. Maça iyi başlamamıza rağmen sonralardan tutuk olduk. Yan toplardan goller yeğince daha da durgunlaştık. Maç 2-0 olunca maçtan iyice koptuk. Sonrasında 2 gol atarak ikinci yarıya moralli başladık. Maç bizim hakkımızdı ama 2-0’dan 2-2 yaparak bizim için iyi oldu” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128