Güller “Bizim için bu bir uyarı olabilir”

Boluspor teknik direktör Serhat Güller, Kartalspor maçı sorası yaptığı açıklamada “Kazanmak adına hiçbir şey yapmadı. Bu kötü oyunumuzun sebeplerini araştıracağız” dedi.    Güller,...

Güller “Bizim için bu bir uyarı olabilir”

Boluspor teknik direktör Serhat Güller, Kartalspor maçı sorası yaptığı açıklamada “Kazanmak adına hiçbir şey yapmadı. Bu kötü oyunumuzun sebeplerini araştıracağız” dedi. 

 

Güller, 2-0 biten Kartalspor maçı sonrası yaptığı açıklamada “Kazanmayı ve kazanmayı hak ettik diye bir şey söyleyemem. Kazanmak adına da çok şey yaptık diyemem. Bahane üretmek için söylemiyorum. 8 oyuncumuz kadroda yok. Buraya gelirken şuanda kadroda olması gereken sakat oyuncularımız yok. Sakat oldukları için buraya gelirken onları kadrodan çıkarmak zorunda kaldık” dedi.

“Her zaman söylüyorum iyi ve kaliteli takımımız var” diyen Güller “Zorluklarla karşı karşıyayız. Yeni bir takımız bu zorluğu da bugün yaşadığımız söyleyebilirim. Oyun temposunu ve oyun ritmini bir türlü bu maçta yakalayamadık. Rakip de bizim maçımıza iyi hazırlanmış. Kartalspor takımında Boluspor formasını geçtiğimiz sezonlarda giyen 6 oyuncu bugün çok iyi maça motive olmuşlar. Geçtiğimiz yıllardan beri Kartalspor ile iyi bir rekabetimiz var. Onlar daha çok isteyen taraftı. Sahada bizden daha çok mücadele eden taraf görüntüsünü verdiler. Sezon içindeki ilk mağlubiyetimizi aldık. Sezonun başı olmasından dolayı bu bizim için bir uyarı olabilir. Bunu değerlendireceğiz. Mağlubiyetten daha çok neden sahada oynayamadık onları bir incelememiz lazım. Bir takımın içinde bir haftada bu kadar değişkenlik olması düşündürücü bir durum bunu kendi aramızla halletmemiz gerekiyor. Genel anlama baktığımızda 2-0 mağlup olduğumuz için üzgünüm bunun üstünden kalkabileceğimizi de biliyorum. Ama bugün bunu yapabilecek bir oyun sergilemedik” diye konuştu.   

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128