Güller “En iyi skoru alacağız”

Boluspor Teknik Direktörü Serhat Güller, ''Hedefimiz, yılmadan, bıkmadan en iyi şekilde sahaya çıkıp skor elde etmek olacak'' dedi.   Güller, yaptığı açıklamada, kâğıt üzerinde çok...

Güller “En iyi skoru alacağız”

Boluspor Teknik Direktörü Serhat Güller, ''Hedefimiz, yılmadan, bıkmadan en iyi şekilde sahaya çıkıp skor elde etmek olacak'' dedi.

 

Güller, yaptığı açıklamada, kâğıt üzerinde çok iyi oyunculardan kurulu bir takıma sahip olduklarını ancak bunu sahaya yansıtmakta zorlandıklarını belirterek, bunun en büyük sıkıntıları olduğunu söyledi. Takımın kalitesini sahaya yansıtmakta zorlanmalarının, kadronun çok kalabalık olmasından kaynaklandığını anlatan Güller, aynı alanda birçok oyuncuya sahipken ihtiyaç olan alanlarda da oyuncu eksiklerinin bulunduğunu dile getirdi. Takım içinde oyun bölgeleri anlamında çok karışık bir yapıya sahip olduklarını, bu yapının zamanla yerine oturacağını belirten Güller, “Bazı mevkilerde eksiğiz. Bu eksikliğimizde bize sıkıntı yaratıyor. Hücumsal bölgedeki oyuncularımız genelde iyi ama bu bölgede oynayacak oyuncular da zaten belli. Bizim 14 tane hücumsal anlamda oyuncumuz var ve hepsi de birbirinden kariyerli ve kaliteli oyuncular” ifadesini kullandı.

Güller, yenilgilere önem vermeden, yılmadan çalışmaya devam edeceklerini vurgulayarak, özellikle kendi sahalarında istedikleri sonuçları elde edemediklerini, taraftarların da haklı olarak tepkilerini gösterdiğini kaydetti. Güller, Boluspor'un yıllardan beri iç saha sıkıntısının bulunduğunu bildirdi.  Güller, maçlarda iyi sonuçlar elde etmek için taraftarın 90 dakika desteğini beklediğini ifade ederek, “Bunu aşmanın yolu da taraftarla birlik beraberlik içerisinde olmaktır. Bizler sahaya çıktığımızda en iyisini yapacağız. Taraftarımız da futbolcuları sonuna kadar destekleyecek. Bu birlikteliği yakaladığımız anda çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Hedefimiz, yılmadan, bıkmadan en iyi şekilde sahaya çıkıp skor elde etmek olacak” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128