Güller “Herkes şapkasını önüne koyacak”

Boluspor Teknik Direktörü Serhat Güller’in Manispor maçı sonrasında hemen hemen herkes istifasını beklerken Güller yaptığı açıklamada “Ne yapsaydım girip, ben mi gol atacaktım” dedi.   Tecrübeli...

Güller “Herkes şapkasını önüne koyacak”

Boluspor Teknik Direktörü Serhat Güller’in Manispor maçı sonrasında hemen hemen herkes istifasını beklerken Güller yaptığı açıklamada “Ne yapsaydım girip, ben mi gol atacaktım” dedi.

 

Tecrübeli teknik adam Serhat Güller “Maçın ikinci yarısında oynadığımız oyunu herkes gördü. Djiehoua’nun kaçırdığı pozisyonları hepimiz gördük. Ne yapsaydım ben mi girip gol atacaktım. Başkan mı gol atacaktı?. Futbolda olmayınca olmuyor. İkinci yarı tek kale oynadık. 80. dakikaya kadar her şey iyiydi de golü yedikten sonra mı kötü oldu. Herkes şapkasını önüne koyacak. Bunun tek sorumlusu ben değilim” dedi.

“Oynadığımız oyunu herkes gördü”

Serhat Güller, “Maçın ikinci yarısında oynadığımız oyunu herkes gördü. Dijehoua’nun kaçırdığı pozisyonları hepimiz gördük. Ne yapsaydım ben mi girip gol atacaktım. Başkan mı gol atacaktı?. Futbolda olmayınca olmuyor. İkinci yarı tek kale oynadık. 80. dakikaya kadar her şey iyiydi de golü yedikten sonra mı kötü oldu. Her şey şapkasını önüne koyacak. Bunun tek sorumlusu ben değilim. Genel anlamında iç sahalarda oynadığımız maçlarda yaşadığımız sıkıntıları yine yaşadık. Üzerimizde çok fazla stres var. Söylenecek fazla bir şey yok. Ne yapalım. Yenilgilerde her zaman sorumluluğu biz alıyoruz. Galibiyetlerde futbolcular övülüyor. Geldiğimiz nokta taraftarımızın verdiği tepki şu maçta çok anlamlı değildi. Kulüpler her zaman bakidir. Hep söylüyorum ama maalesef birlik beraberliği arkadaşlığı Bolu şehri olarak yakalayamadık” dedi.

“Bir tane Boluspor var”

Osman Gürsoy topu köşeye vuracaktı. Başkanımız topu ağlara gönderecekti. Atamadık ama Boluspor adına önümüzde çok maçlar var. Yapılması gereken çok şeyler var. Sadece Boluspor yönetimi Boluspor futbolcusu sahaya çıkarak halledemez. El ele vererek birlik beraberliği sağlayamazsak başarıyı yakalayamayız. Bir tane Boluspor var. Boluspor’a sahip çıkalım” diye konuştu.

Serhat Güller yine istifa etmedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124