Güller “Takım olma yolunda adım attık”

Boluspor, teknik direktörü Serhat Güller, 3-0 galip geldikleri Göztepe maçının kendileri açısından zor bir karşılaşma olmadığını belirterek, takım olma yolunda çok önemli bir adım attıklarını söyledi.   Çok...

Güller “Takım olma yolunda adım attık”

Boluspor, teknik direktörü Serhat Güller, 3-0 galip geldikleri Göztepe maçının kendileri açısından zor bir karşılaşma olmadığını belirterek, takım olma yolunda çok önemli bir adım attıklarını söyledi.

 

Çok kaliteli oyunculara sahip olduklarını ve skoru her an değiştirebilecek oyuncuların takıma büyük katkı sağladığını dile getiren Güller, “Oynayan ve yedekteki oyuncularımızın kalitesi belli ama takım olmak farklı bir şey. Bugün takım olma yolunda da çok önemli bir adım attık. Oyuna iyi başladık ve Cafercan'ın güzel gollerini izledik” diye konuştu.

Oyundan zevk aldım

Maç boyunca çok sayıda pozisyona girdiklerini ve rakiplerine pozisyon vermemek için çalıştıklarına dikkati çeken Güller, şunları söyledi “Sahada herkes bu maçla ilgili olarak terinin son damlasına kadar koştu. İkinci yarının başında 2-0'ın ardından bir tane pozisyon verdik ama kalecimiz önemli bir kurtarış yaptı. Çok pozisyon vermediğimiz, rakibin net olarak pozisyon bulmakta zorlandığı, bizim de tam tersi ne yaptığını bilen, mücadele eden, topu ileriye götüren, gol için mücadele eden net bir görüntümüz vardı. Bugün oyundan zevk aldım, oyuna goller eklenince rahat bir maç oldu. Bizim adımıza çok da zor bir karşılaşma olmadı. Maçtan önce zor görünüyordu ama atılan goller, oynanan futbolla bizim açımızdan rahat bir karşılaşmaydı” dedi.

Emre bize lazım olacak

Maça sonradan girerek golle tanışan Emre’yi tebrik eden Güller, gazetecilere dönerek, “Gerçekten Emre güzel bir maç çıkarttı. Bir de gol atması hem moral hem de kendine güven getirdi. Ancak ne olur bu konuyu fazla abartmayın. O çocuk güzel bir form yakaladı. Sürekli yazıp çizmeyin. O da bu formunu korusun. Böylece hem bize hem de kendisine faydalı olur. İleri de bize daha çok lazım olacak” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128