banner120

Güller “Zor günleri hep birlikte aşacağız”

Boluspor Teknik Direktör Serhat Güller, Denizlispor maçı öncesi yaptığı açıklamada, “Zor günleri hep birlikte aşacağız. Denizli maçı ile çıkış yakalayacağımızdan eminiz” diye konuştu.   Teknik...

Güller “Zor günleri hep birlikte aşacağız”

Boluspor Teknik Direktör Serhat Güller, Denizlispor maçı öncesi yaptığı açıklamada, “Zor günleri hep birlikte aşacağız. Denizli maçı ile çıkış yakalayacağımızdan eminiz” diye konuştu.

 

Teknik Direktör Serhat Güller, Denizli yolculuğu öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Güller, zorlu karşılaşma öncesi yaptığı açıklamada “İyi sonuçlar alamadık. Camianın moralini bozduk. Bizler de iyi sonuçlar alıp her kesimin yüzünü güldürmek istiyoruz. Tabii ki üzerimizde bir şansızlık var. Onu da Denizlispor maçında kırmak istiyoruz” dedi.

“Galip gelmek istiyoruz”

Tecrübeli teknik adam Güller sözlerine şöyle devam etti “Oyuncularımız da işin bilincinde. Onlar da çok üzülüyor, iyi çalışıyorlar. Bu hafta da Denizli maçına iyi hazırlandılar. Zorlu maçta galip gelmek istiyorlar. Hafta başından beri antrenmanlarımızı yapıyoruz ama öncelikle mantalite olarak onların yanında olduğumuzu gösterdik. Yenilgileri unutup hep Denizlispor maçını üç puanla bitireceklerini söyledik. Onları maça motive ettik ve en iyi sonuçla da Bolu’ya döneceğiz. Başkanımız ve yöneticilerimiz her türlü desteği vermeye devam ediyorlar. Kafile başkanlarının jesti de bizi onurlandırdı. Denizli’ye erken gidiyoruz, maç saatine kadar çalışmalarımız orda devam edecek. İnşallah bize gösterilen bu iyi niyete layık oluruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124