Güller, Denizlispor galibiyeti moral oldu

Boluspor Teknik Direktörü Serhat Güller, Torku Konyaspor'u yenerek çıkışa geçmek istediklerini söyledi, “Denizlispor galibiyetinin anlam kazanması için rakibimizi yenmek zorundayız” dedi.   Ligde...

Güller, Denizlispor galibiyeti moral oldu

Boluspor Teknik Direktörü Serhat Güller, Torku Konyaspor'u yenerek çıkışa geçmek istediklerini söyledi, “Denizlispor galibiyetinin anlam kazanması için rakibimizi yenmek zorundayız” dedi.

 

Ligde istedikleri sırada olmadıklarını açıklayan Serhat Güller, antrenmandan sonra şunları söyledi “Denizlispor karşısında çok iyi futbol oynamamamıza rağmen, iyi mücadele ederek 3 puanı aldık. Bu da bize moral oldu. Takımın durumu ilerleyen haftalar için bize ışık oluyor. Torku Konyaspor maçını kazanarak çıkış yakalamak istiyoruz. Ligde şu ana kadar istediğimiz sırada değiliz. Çıkışımızı sürdürüp üst sıralara tutunmak istiyoruz” dedi.

Torku Konyaspor karşısında pozitif futbol oynayacaklarını söyleyen Serhat Güller, “Sahamızda agresif ve pozitif futbol ortaya koymak istiyoruz. Yakaladığımız fırsatları değerlendirip Torku Konyaspor'u eli boş göndereceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128