Güller “Tecrübemizle kazandık”

Boluspor Teknik Direktör Serhat Güller, Denizlispor karşılaşması sonrası yaptığı açıklamada “Oyun anlayışımız ve tecrübemizle kazandık” dedi. Boluspor Teknik Direktörü Serhat Güller, iki...

Güller “Tecrübemizle kazandık”

Boluspor Teknik Direktör Serhat Güller, Denizlispor karşılaşması sonrası yaptığı açıklamada “Oyun anlayışımız ve tecrübemizle kazandık” dedi.

Boluspor Teknik Direktörü Serhat Güller, iki haftadır mağlup olduklarını hatırlatarak, “Geçen hafta kendi sahamızda kaybettik. Sezon başından beri iyi futbol oynamayı hedefliyoruz. Zaman, zaman saha içinde oyuncu eksikliklerini hissediyoruz. Sakatlık ve cezalar sebebiyle sıkıntılı kadromuz oldu. Bugün oynadıkları oyun için futbolcularımı tebrik ediyorum. Bugün taktiksel anlamda başarıyı ortaya koyduk. Oyun dizilişimiz daha önceki maçlardan farklıydı. Herkes elinden geleni yaptı. Bundan sonra da bunu sürdürmek ve üst sıralarda tutunmamız gerekiyor. Kazanmasını bildik, oyun anlayışımız ve tecrübemizle kazandık” dedi.

Gençer “Gerekeni yaptık ve kazandık”

Genç defans oyuncusu Gençer Cansev ise, maçtan galip ayrıldıkları için mutlu olduklarını vurgulayarak, “Çok iyi mücadele ettik. Denizlispor iyi takım ama her şey sahada belli oluyor. Son 2 haftadır mağlup olmuştuk. Bugün bunu telafi etmek istiyorduk. Deplasman takımı olarak gerekeni yaptık ve kazandık. Boluspor'u layık olduğu yere getirmek için çalışacağız” açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128