Gündüz, Belek’te futbolun nabzını tutuyor

Süper Ligde ve PTT 1’inci ligde ilk devre sona erdi. Takımlar kamp yapmak için daha sıcak iklime sahip olan Antalya’nın yolunu tuttu. Boluspor’da ikinci yarı hazırlıklarına Antalya Belek’te sürdürüyor. Kırmızı beyazlıların ve diğer takımların kampını da Bolu’dan takip eden tek isim her yıl olduğu gibi Bolusporluyuz.com editörü Fahri Gündüz oldu. Gündüz, Süper lig takımlarını da Antalya’daki kampta takip etme şansı buldu.

 Gündüz, Belek’te futbolun nabzını tutuyor

Haber: Spor Merkezi

Bolu’da 10 yılı aşkın süredir spor haberciliği konusunda Bolu’nun nabzını tutan Bolusporluyuz.com, her yıl olduğu gibi Antalya kampından dakika dakika haber paylaşmayı sürdürüyor. Antalya Belek’te birçok takımın antrenmanını izleme fırsatı bulan Bolusporluyuz.com sitesi editörü Fahri Gündüz, birçok teknik adam ve futbolcularla fikir alışverişinde bulunuyor. Gündüz, Kasımpaşa teknik direktörü Şota Arveladze, Boluspor’un eski oyuncusu Bilal Türkgüler, Boluspor’un eski oyuncusu şimdi ise Orduspor’un başarısı için ter döken Tacettin Doğan ve Orduspor’un teknik direktörü Ziya Doğan ile keyifli sohbetler gerçekleştirdi.

TAKIMLARIN NABZINI TUTTU

Hafta başından bu yana hem Boluspor’u hem de Süper Lig takımlarını takip ettiğini dile getiren Bolusporluyuz.com sitesi editörü Fahri Gündüz “Her sene olduğu gibi bu senede Boluspor’u ve diğer takımları takip etmek için Antalya Belek’e geldim. Bu sene her senenin aksine iklim olarak yoğun yağmur ve rüzgârlı geçiyor. Takımları zorlayan en önemli etken bu. Boluspor’u hafta başından beri takip etme şansı buldum. Günlerdir yoğun yağmur ve rüzgâr eşliğinde çalışmalarını sürdürüyorlar. Boluspor teknik direktörü Reha Erginer, daha çok taktiksel çalışmalara önem veriyor. Boluspor’da kampa yeni transferlerin katılması bekleniyor. Boluspor’un antrenmanlarından fırsat buldukça diğer takımları da izleme fırsatı buluyorum. Kasımpaşa teknik direktörü Şota Arveladze, Boluspor’un eski oyuncuları ve şu an Orduspor’un başarısı için ter döken Bilal Türkgüler, Tacettin Doğan ve Orduspor’un teknik direktörü Ziya Doğan ile keyifli sohbetler gerçekleştirdim. Onlarla futbol adına güzel şeyler konuştuk” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2015, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128