Güneş “Bolu’da tam kadro mücadele edeceğiz”

Şanlıurfaspor ikinci Başkanı Maruf Güneş, Nisan ayında toplayacakları puanlarla hak ettikleri yere gelmek istediklerini belirterek, “Bolu’ya tam kadro gideceğiz ve kazanmak istiyoruz” dedi.   Şanlıurfaspor kulübü...

Güneş “Bolu’da tam kadro mücadele edeceğiz”

Şanlıurfaspor ikinci Başkanı Maruf Güneş, Nisan ayında toplayacakları puanlarla hak ettikleri yere gelmek istediklerini belirterek, “Bolu’ya tam kadro gideceğiz ve kazanmak istiyoruz” dedi.

 

Şanlıurfaspor kulübü ikinci Başkanı Maruf Güneş “Nisan’da yapacağımız tüm maçlardan puan ya da puanlar alıp ligde hak ettiğimiz seviyeye gelmek istiyoruz” dedi. Haftayı Samsunspor galibiyetiyle kapatan sarı-yeşilli ekip, deplasmanda karşılaşacağı Boluspor maçı hazırlıklarını GAP Vadisi Tesislerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Raşit Çetiner yönetiminde düz koşuyla başlayan idman, kondisyon ve top kapma çalışmasıyla devam etti.

Tam kadro mücadele edeceğiz

Güneş, deplasmanda karşılaşacakları Boluspor maçına büyük önem verdiklerini ifade etti. Hafta sonu kazandıkları maç nedeniyle takımın moral ve motivasyonunun üst seviyede olduğunu vurgulayan Güneş, “Nisanda yapacağımız tüm maçlardan puan ya da puanlar alıp ligde hak ettiğimiz seviyeye gelmek istiyoruz. Çok büyük hedeflerle girdiğimiz ligde Mart’ta aldığımız kötü sonuçlar bizi aşağılara çekmeye başladı. İnşallah layık olduğumuz yere bu ayda çıkacağımıza inanıyorum. Herhangi bir sıkıntımız ve cezalı futbolcumuz yok. Tam kadroyla gideceğimiz Boluspor deplasmanından galip gelmek istiyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER